gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dağlar, su, bulutlar ve muhteşem doğa

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

muhteşem doğa manzaraları muhteşem doga manzaraları dağ dağlar köy mazaraları

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: dağlar, su, bulutlar ve muhteşem doğa

çokhoşlar ellerine sağlık

dağlar, su, bulutlar ve muhteşem doğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem göl ve doğa

muhteşem göl ve doğa

muhteşem göl manzaraları gol resımlerı şimdi bu göl kenarında olmak vardı bee
  2. Suda Doğum Hakkında Sorular ve Cevaplar

Suda Doğum Hakkında Sorular ve Cevaplar

Bu yöntemin asıl faydası; doğum sırasında annenin rahat bir doğum süreci yaşamasına yardımcı olmak. Suyun kaldırma kuvvetinin ve su ısısının verdiği rahatlık annenin kendini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Suda Doğum ne kadar güvenli? Bu konuda yapılan en kapsamlı ve güvenilir çalışma; 1999 yılında British Medical Journa! adlı ingiliz Tıp dergisinde yayınlandı. Dergi; 4029 suda doğumu...
  3. Soru Ve Cevaplarla Suda Doğum

Soru Ve Cevaplarla Suda Doğum

doğum çeşitleri doğum çatlakları suda doğum hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Hamilesiniz ve Doğum Çeşitlerinde karar veremediniz. Sezeryanle Doğum mu yoksa normal doğum mu? ama artık doğum çeşileri çoğaldı melekler. şimdi konumuzda bahsedeceğimiz Doğum çeşidi ise Suda Doğum. Soru ve Cevaplarla Suda doğum ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere melekler :) Suda doğum nedir? Suda...
  4. suda doğum düşünen ve doğuran melekler

suda doğum düşünen ve doğuran melekler

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve merak ettiğim bir konu var İstanbul da suda doğum yaptırılan hastane ve doktor varmı Avrupa yakasında acaba güveniliri ücreti falan nedir?? İnternette baktım ama yeterli bilgi alamadım 2015 te yazılmış hiç bir bilgi yok maalesef bilgilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum sevgiler saygılar...

Sayfayı Paylaş