gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

daha buyuklerı varmı

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

daha buyuklerı varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. heyyy gidi yurdum insanı heyyy varmı senden daha doğalı:))

heyyy gidi yurdum insanı heyyy varmı senden daha doğalı:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Varmısın Yokmusun

Varmısın Yokmusun

BURAYI TIKLAYINIZ
  3. 7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

arkadaşlar yumurta büyütme iğnesiyle 7-8 tane yumurtam oldu.doktor çatlatma iğnemi vurdu ama çoğul gebelik olabilir dedi.aşılama değil bizimki normal yoldan hamile kalmaya çalışıyorum.bu 7-8 yumurtayla hamile kalma ihtimalim yüksekmi?acaba çoğul gebelik olurmu?öyle olursa indirgeme yapıyolarmış umarım 2 den fazla omaz.bebek sayısını azaltma işleminin diğer bebeklere zararı varmı acaba?benim...
  4. gebelik varmı

gebelik varmı

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı ,...
  5. hamılelık varmı

hamılelık varmı

slm bayanlar ben 2 bucuk yıllık evlıyım benım bebegım olmuyor ve 5 ay once kanal amalıyatı oldum ve doktor bana normal yolla bebegımın olma ıhtımalını%2 verdı tup bebek yapılmasını onerdı ama bu ay 3 gunum gectı ve akıntılarım oluyor belımde sıddetlı agrılar ve atl kasıkta agrılarım oluyor hamılemıyım acaba tahlıl yapmaktan korkuyorum husrana ugrarım dıe acıl cevap verın lutfen

Sayfayı Paylaş