gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

daha fazla bitmeden...

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!…

Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça konuşturur…

Kalemimin mülteciğili ile göçüyorum aklının kan damlayan mededhah ve berzah yanına,sığındığım tümcelerinden yorgun bir insan silueti çıkarıyorum, “kalırsam sende ölürüm,gidersem gidişimde” diyorsun…ben her türlü ölüme yakınım…bilmiyorsun!

Suskunluğun tınısından başı elleri arasında yoklukla boğuşan bir istanbul devşiriyorum…göğsümün elma şekerli çocuğuna gudubet bir anne oluyorum…”bir daha azimetler olmayacak” desende,ciğerime düşen nar-ı közlerle gözlerimi sisletiyorum…

Şimdi hangi el yıkar benim gözyaşımdan ıslak paslanan yanaklarımı…şimdi,o içinde sen olan,beklenen istanbul çıkıp gelir mi sabahıma?-o hayatın kalın harflerle yaşandığı büyük şehir- gelmez…gelen de bendeki istanbul´a değmez!…

Ceplerimde iki bilinmeyenli bir denklem gibi taşıyorum aşkı…hiçlendikçe karanfil kanıyorum,karanfil kokuyorum…akılsızlığın ortasına ebhem bir insan gibi düşüyorum…bu beladetliğim sensin..çık gel de yüzüm gülsün!…içimin cenazesi misin nesin!…öksürde doğrulsun Nemrut bakışlı leşin!…

Dilimin duvarlarında pişiriyorum kesavet içerikli ağlayışlarımı,şiirlerin kanatlarını kırıp göğe salıyorum…gözlerimin perdelerini yırtıyorum kirpiklerinin tellerinde,eteklerimi gamzelerinde tutuşturuyorum…Haydarpaşa´da güneşe ağlayan çocuğu kaçırıyorum,berdevam bir karanlığa düşüyor şehir…adının geçtiği bütün sokakların bedduasını yutuyorum…”hadi dön!” deme…zinhar ölüyorum!…

Şeytanın maksutunda şiirlere asılıyorum,söz kurşunlarına diziyor beni sayfalar…kalemimin cellatlığında son isteğim “sen!” diyorum…

Ağzı kan dolu beddualarla dayanır kapına istanbul,ölümümü ister…sözcükler dudaklarının titrekliğinde acı bir ağıttır…şeytan,içindeki çocukla beddualardadır…harlandıkça söndürür,söndürdükçe bitirir seni…
    dışına taşar gözyaşı…
    daha fazla bitmeden…

“amin!” de öldür beni!…

alinti

daha fazla bitmeden... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha fazla hacim

daha fazla hacim

Çok az bir hacim ile idare edebilir misiniz? İşte bu senenin seksi hacimini de nasıl elde edebileceğinizi gösteren birkaç gizli teknikle 10 hacim seçeneği. Şimdi havalı görünme vakti.. Röfle ya da gölge yaptırın: Renklendirilmiş saçların daha kabarık göründüğü gerçeğinin yanında, bazen boyut veren saç rengi gerçeği ile “kabarıklık” ya da hacim bir etkiden daha fazlası olabilir. Saçlarınız tek...
  2. Daha fazla yorma beni

Daha fazla yorma beni

yorma beni hayat hayat yorma beni ve sen daha fazla sen daha fazla . . . . . . . . . . . . . . 'Hayat...' Dur bekLe ßeni DizLerimde derman kaLmadı ardından ko$acak! 'A$k...' Her geçen gün öLdürme yüreğimi; Bi Can daha kaLmadı verecek! 'MutLuLuk..' Kaçma Benden her defasında Bu sefer değerini BiLeceğim Senin! 'Acı...' Uzak dur Benden Hiç sevemedim Ben Seni! Vee... ''Sen...'' Daha fazLa...
  3. Bitme..

Bitme..

Bu yangın geceler, bu intihar. Gidersen paramparça yüreğimde ağıtlar! Günler bitmeden bitme. Bitmeden hasret gitme… Düş bitmeden sen bitme. Bitmeden sevgi gitme…
  4. Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Bu konu; Hadise Daha Fazla Zayıflama haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Hadise sanki günden güne eriyor. Geçtiğimiz yaz 13 kilo vererek 68 kilodan 55 kiloya düşen Hadise 50 kiloya kadar inmek istediğini söylemişti. Ancak hayranları başta olmak üzere Hadise 'yi herkes tiye almaya devam ediyor ve yeni görüntüsünden kimse memnun değil. Bir eski haline bakın...

Sayfayı Paylaş