gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Daha fazla yorma beni

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

yorma beni hayat hayat yorma beni ve sen daha fazla sen daha fazla
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

'Hayat...' Dur bekLe ßeni DizLerimde derman kaLmadı ardından ko$acak!
    'A$k...' Her geçen gün öLdürme yüreğimi; Bi Can daha kaLmadı verecek!
    'MutLuLuk..' Kaçma Benden her defasında Bu sefer değerini BiLeceğim Senin!
    'Acı...' Uzak dur Benden Hiç sevemedim Ben Seni!
    Vee...
    ''Sen...'' Daha fazLa yorma Beni...! Ben fazLasıyla ödedim Senin uğruna kaybettikLerimin BedeLini...!

alintidir​

Daha fazla yorma beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benİ Yorma

Benİ Yorma

Yusuf Hemedani Hazretleri bir gün evinde iken gönlüne dışarı çıkmak arzusu geldi. Halbuki cuma günüden başka bir günde dışarıya çıkmak adeti değildi. Bu arzu o kadr ağır bastı ki bu arzunun sebebini çözemedi. Derken merkebine bindi. ''Allah'u Teala dilediği yere götürsün'' diyerek binitinin yularını salıverdi. Merkep onu şehrin dışında bir mescidin yanına kadar götürdü. Orada bir genç başını...
  2. daha fazla hacim

daha fazla hacim

Çok az bir hacim ile idare edebilir misiniz? İşte bu senenin seksi hacimini de nasıl elde edebileceğinizi gösteren birkaç gizli teknikle 10 hacim seçeneği. Şimdi havalı görünme vakti.. Röfle ya da gölge yaptırın: Renklendirilmiş saçların daha kabarık göründüğü gerçeğinin yanında, bazen boyut veren saç rengi gerçeği ile “kabarıklık” ya da hacim bir etkiden daha fazlası olabilir. Saçlarınız tek...
  3. daha fazla bitmeden...

daha fazla bitmeden...

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça...
  4. Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Bu konu; Hadise Daha Fazla Zayıflama haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Hadise sanki günden güne eriyor. Geçtiğimiz yaz 13 kilo vererek 68 kilodan 55 kiloya düşen Hadise 50 kiloya kadar inmek istediğini söylemişti. Ancak hayranları başta olmak üzere Hadise 'yi herkes tiye almaya devam ediyor ve yeni görüntüsünden kimse memnun değil. Bir eski haline bakın...

Sayfayı Paylaş