gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Daha Fazlasını Yapacağım

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Daha Fazlasını Yapacağım
    Ait olmaktan daha fazlasını yapacağım, Katılacağım.

İlgilenmekten daha fazlasını yapacağım, Yardımcı olacağım.

İnanmaktan daha fazlasını yapacağım, Anlayışlı olacağım.

Hayal kurmaktan daha fazlasını yapacağım, Çalışacağım.

Öğretmekten daha fazlasını yapacağım, İlham vereceğim.

Kazanmaktan daha fazlasını yapacağım, Kazandıracağım.

Vermekten daha fazlasını yapacağım, Hizmet edeceğim.

Yaşamaktan daha fazlasını yapacağım, Büyüyeceğim.

Arkadaşlıktan daha fazlasını yapacağım, Dost olacağım.

Denemekten daha fazlasını yapacağım, BAŞARACAĞIM...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Daha Fazlasını Yapacağım
    süper bir paylaşımdı eline sağlık

Daha Fazlasını Yapacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deneme Yapacağım

Deneme Yapacağım

deneme yapıyorum :peep::cah::rules::haha::e015::argue::eferin::m.c::samar:
  2. Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

bebek gezdirme oyunları turist gezdirme oyunu adam oyunları taksi at Abi demek sen de fark ettin. Geçen doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. Ben de dolaşım bozukluğu varmış. Direksiyona geçince de dolaştırmam ondan anlaşılan. Allah düşmanımın başına vermesin, çok zor valla. Evlerden ırak. * Bende yalan yok. Tamam, gezdirdim ama bu dünyaya niye geliyoruz zaten. Atalarımız ne demiş:...
  3. küçük çocuklarda kilo fazlasının zararları

küçük çocuklarda kilo fazlasının zararları

bebeklerde ideal kilo alımı çocuklarda kilo alımı bebeklerde cocuklarda artışı fazlalığı 2-11 yaş arasındaki ani kilo alımı, ileride kalp hastalığına yakalanma riskini artırıyor. Kilolu çocuklarda kas eksikliği, yağla tamamlanıyor BBC - LONDRA - Araştırmacılar çocukluk dönemindeki büyüme süreci ile yetişkin yaşlarda kalp hastalığına yakalanma riski arasında büyük bağ keşfetti. 2-11 yaş...
  4. Cari açık fazlaya döndü

Cari açık fazlaya döndü

Kriz tüm göstergeleri olumsuz etkilerken, ithalattaki çöküş nedeniyle cari açık üzerinde olumlu etki yarattı. Merkez Bankası, Şubat ayına ilişkin ödemeler dengesi verilerini açıkladı. Buna göre geçen yıl Şubat ayında 3 milyar 871 milyon dolar açık veren cari işlemler hesabı, bu yılın Şubat ayında 343 milyon dolar fazla verdi.. Banka, 2008 yılının ilk iki aylık döneminde 8 milyar 33 milyon...
  5. Fruktozun fazlasına dikkat

Fruktozun fazlasına dikkat

fruktozlu gıdalar fruktozlu yiyecekler Meyvelerin içinde doğal olarak bulunan ve meyve şekeri olarak bilinen fruktoz, son 30 yılda gıda sanayiinin en çok kullandığı tatlandırıcı haline geldi. Doğal yiyeceklerle alımı yararlı olan bu şeker türünün gıda sanayiindeki kullanımı arttıkça, doğal olmayan yollardan fazla tüketiminin zararları tıp dünyasının dikkatini çekmiştir. Mısırdan elde edilen...

Sayfayı Paylaş