gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Daha ne kadar dayanirim bilmiyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

kendinden başkasını düşünmeyen arkadaslar inanin suan sinirden ellerim titriyor yazmakta zorlaniyorum duygularimi ifade edebilecegimi sanmiyorum esimle anlasmanin tek yolu sürekli susmaliyim ne derse onu yapmaliyim hic bi istegim olmamali o ne derse evet demeliyim onun gözünde sanki ben yasayan bi insan degilim hic bi istegim olamaz bi arkadasa gitmek icin saatlerce yalvarmaliyim sani o benim kocam degilde babam mis gibi hissediyorum bugun hava cok güzeldi görümcem ve bi arkadasimiz birlikte cocuklari parka götürecektik bunu haber vermek icin esimi aradim biz parka gidiyoruz yemegin hazir dedim telefonun diger ucundan öyle bir bagiriyor ki hayir gidemezsin otur evinde isin yok parkta bende dedim ki lütfen cocuklara da söyledim hazirladim gideyim yanliz gitmicem dedim sonra bana bana 1 saat icinde evde ol ozaman dedi ama ben daha evden cikmadim ki evden cikmam zaten 1 saati bulur dedim sonra tekrar bagirmaya basladi kapat telefonu gitmiceksin gidersen sonunu sen düsün v.s ve ben artik sözlerine dayanamadim telefonu kapattim ve msj yazdim ( ben insan degilim tmm onu kabul ediyorum da cocuklarimda cocuk degilmi parkta oynamaya hakkalri yokmu ) ama hic bi cvp yazmadi biraz önce aradi bende git dicek sandim dedigi laf ( ne yemek yaptin cay demle geliyorum) ya ben artik bu adama dayanamiyorum ya offfff

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    yazdıkların çok üzücü senin duygularını anlayamam ama gerçekten zor Rabbim yardımcın olsun..

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Böyle erkeklere çok sinir oluyorum.Hayatta kendinden başkasını düşünmeyen bencil düşüncesiz...
    Üzüldüğüm nokta etafındaki güzellikleri görmemeleri neden bir aile olduklarının farkında olamıyorlar.Mutluluğu dışarda arayanlar için diyorum bazen mutluluk yanıbaşlarında yanıbaşımızda ama neden göremiyorlar...Bana göre herşey erkekte bitiyor karşısındaki kadını eleştiren erkek önce bir kendine bakmalı eğer bir kadını seversen onun ruhunu okşarsan hiçbir kadın bana göre ne dırdır eder nede sorun çıkarır.Kadınların kendi haklarını ve ailesinin çocuğunun hakkını savunması çoğu erkeğe göre dırdırdan başka birşey değil yazık çok yazık inanın ben çok üzülüyorum böyle şeyleri gördükçe okudukça sanki evlilik değil resmen halkalı köle olmak için evlenilmiş...Allah ıslah etsin ne diyeyim canım Sanada sonsuz sabırlar diliyorum kolay değil çeken yaşayan bilir biz sadece okuyor üzülüyoruz olayları bire bir yaşayan sensin Allah yardımcın olsun...

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim inan ki çok üzüldüm.arkadaşım allahım sana sabır versin eşini de en yakın zamanda islah etsin..bir şey soracam:bu adam hep böyle mi davranıyordu yoksa belli bir zamandan sonra mı oldu?hiç konuşmayı denediniz mi yoksa hep sustun mu?canım allah yardımcın olsun...

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet mavi dedigin gibi yasayan bilir ama gercekten artik dayanamiyorum ona cvp veremiyorum icime atiyorum cocuklar görmesin diye aglamiyorum cocuklar uyuyunca agliyorum cünki artik icime attikca pisikolejim bozuldu sinirlerim hakim olamiyorum kaderim mi cilemmi bilmiyorum ne kadar cekerim onuda bilmiyorum allah cocuklarimin yüzüne baksin

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cnm ben sana kıyamam yazdıklarını okurken gozlerım doldu allah sana sabır versin cnm başka bişey diyemiyorum

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim esim hep böyleydi haksiz oldugu zamanlarda bile hic bi zaman sucunu kabullenmedi hep benim üzerime geldi sanki suclu benmisim gibi susturdu beni. onunla iyilikle konusmayi cok denedim biraz konusuyorum ona bazi seyleri anlatmaya calisiyorum ama hemen sinirleniyor sus kapat konuyu git basimdan diyor ha sunuda biliyorum yaptiklarina sonradan pisman oluyor ama inanin hic bi ise yaramiyor ona kötü bi insan diyemiyorum onuda anlamaya calisiyorum belki bana anlatamadigi sorunlari var belki cocugunu düsünüyor üzülüyor ne bilim sonucta oda insan ben onu anlamaya calisiyorum cogu zaman anliyorumda elimden geldigince yardimci oluyorum sirf cocugunu görmesi icin gittim o kadinla konustumda ama olmadi ben elimden gelenin fazlasini yaptigima inaniyorum.

8. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tsklr cnm allah sizlere yasatmasin ins cok cok mutlu olursunuz hepinizde melekler .

9. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdıklarına bende çok üzüldm ve senin hala o kötü bir insan değil derdi vardır diye onu düşünmeye devam ettiğini görünce daha bir üzüldüm...
    Ama bana göre bunlar sakın sen sürekli sustuğun için devam ediyor olmasın, taa aşkın evliliğin en cicim zamanlarında herşeyine evet dediğin için olmasın ve derdi vardır söyleyemediği belki demişsin ya seninle paylaşmazsa bu sorunlarını kiminle paylaşacak peki_?
    Allah yardımcın olsun canım, umarım düzelir.

10. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    uff canım arkadasım yaa ufff bastan boyle degılmıydı evlenrken yaaa

11. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektten çok kötü bir durum cnm allah yardımcın olsun kocanında aklı bir an önce başına gelsin........aslında burada paylaşarak başkalarınnada yardımcı oluyorsunuz..ben mesela eşime kızdıgım zamanlar oluyor..ama böyle şeyleri okuyunca eşimin iyi bir eş oldugunu fark ediyorum....canım allah sabır versin inş herşey istedgin gibi olur........

12. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım kıyamam sana..rabbim sana sabır versin ve sorunlarını en kısa zamanda ortadan kaldırsın.dualarım seninle.rabbine inan ona güven.emin ol sabrının sonu selamet olacaktır.hiçbir zaman içine atıp dert etme.gel burda anlat rahatla..yalnız değilsin melişim..rabbim yardımcın olsun

13. neco

neco Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm allah yardimcin olsun esinin annesinen yardim istesen belki onun esinle konusmasi daha
    etkili olur sanirim sen kimseye söylemeden cözüm bulmak istiyorsun ama
    bu seni cok yipratmis icine kapanip beklemekte care degil sen birilerinden yardim istemedikce onun degisecegini samiyorum ayril demiyorum ama mutlulugun icinde hickimseden cekinip korkmadan yardim iste ve cözüm ara seni öpüyorum
    :melek:melekler seninle.

14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ne desem bos,bir an durdum dusundum inanki sanki hayat durmus gibi hisettim.Ceken bilir nasil bir duygu oldugunu,Allah sabrini versin diyecegim,diyecegim de ne yapabilirsin aslinda bunu bulmak gerekli,konus desem zaten konusmaya calisiyorsun olmuyor.En iyisi esin gitmez de sen kendin icin profesyonel bir yardim almalisin,en iyi karari bu sekilde verebilirsin.Hem icine atmaktan kurtulursun hem de esini yonetmeyi ogrenebilirsin.

15. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben senin olayı biliyorum ama sana yardım etmek istesem de elimden gelen bişi yok pislik kocanla uğraşılmaz

Daha ne kadar dayanirim bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Kadinlar Vah Erkekler Daha Ne Kadar ÇekİŞecekler????

Ah Kadinlar Vah Erkekler Daha Ne Kadar ÇekİŞecekler????

Ah Kadinlar Vah Erkekler Daha Ne Kadar ÇekİŞecekler???? --Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır. Magaza 5 katlıdır ve her kat cıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir. Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata...
  2. Ne kadar oLdu bilmiyorum

Ne kadar oLdu bilmiyorum

ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Gidişinin ağır ve sancılı olacağını biliyordum. Hiçbir şeyin beni avutamayacağını biliyordum. Nefes almanın bile bedenime ağır geleceğini, sokağa çıkmaktan korkacağımı, bu evden korkacağımı, her yüzün, her kokunun, her sesin seni anımsatacağını biliyordum. Her şeye, herkese küseceğimi, yaşamımın zorunluluk haline geleceğini biliyordum. Yine de zor...
  3. Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?
  4. Ne yapmalıyım bilmiyorum..

Ne yapmalıyım bilmiyorum..

vazgeçirme duası kötü huydan vazgeçirme duası Hiç sevdiğiniz eşiniz,arkadaşınız ,kardeşiniz yani değer verdiğiniz biri size yalan söyledi mi ? Buda sorumu diyenler olacak muhakkak olmuştur ama benim değer verdiğim kişi hep yalan söylüyor benim bunu bildiğimi bildiği halde devam ediyor gözümün içine bakarak söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım konuşmayı denedim hatta konuştum defalarca saatlerce...
  5. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...

Sayfayı Paylaş