gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

Konu, 'Çöplük' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

ayh çok tatLıLAr ya tam benLİkLErmiş :D:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

çok hoşlar emegine saglık

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet gördüüüüüüüüüüm

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlarmış canım...

daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. malatya daha önce denizmiş

malatya daha önce denizmiş

450 binden fazla kişiyi barındıran koskoca Malatya ili bundan 5 milyon yıl önce denizmiş... Maden Tetkik ve Arama (MTA) Orta Anadolu 4. Bölge Müdürlüğünün diri fay hatlarına yönelik olarak yürüttüğü çalışmalarda, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ ve Hakkari'nin eski bir denizin açılma ve kapanma bölgesinde yer aldığı belirlendi. MTA Orta Anadolu 4. Bölge Müdürü Yunus Ay, AA...
  3. Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

enes ayakkabı modelleri enes çizme modelleri Arkadaşlar daha önce çoraplı sandalet modellerini görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim Bana çok farklı bir stil ve tarz gibi geldi.Aslında bazı modeller ev içinde terlik tarzındada giyilebilir Benim gibi ilk defa gören arkadaşlarım bu modeller hakkında bakalım ne düşünecek...
  4. bunları daha önce görmüşmüydünüz

bunları daha önce görmüşmüydünüz

melkler bunları daha önce gördünüzmü bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim özellikle ikizlere bayıldım umarım sizde beğenirsiniz Dünya'da sadece Kabe uzaydan bakılınca beyaz gözüküyormuş. Kabe'nin etrafı siyah bir kumaşla kaplıdır. Kabe'yi oluşturan duvarlar siyah renkli granit taşlardandır ve üst kısmında örtü olmadıgı için uzaydan yada her nereden bakarsanız bakın üst kısmı acıkta...
  5. Örgüden kolye küpe bilezik  yapımı

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı

bu konu,örgüden bileklik,örgüden küpe yapımı hakkında bilgi vermektedir Birbirinden güzel örgüden takı modellerimizle tekrar merhaba meleklerim.Eminim hepinizin zevkine göre bir model vardır burda.Şahsen ben hepsini de çok beğendim .Biz hanımlar kıyafetlerimizle kombin olacak aksesurları hiç eksik etmeyiz.Mutlaka giyeceğimiz kıyafete uygun takılarla donanırız.Elimizde yeterince aksesuar...

Sayfayı Paylaş