gebe
  1. Cennet4568

Cennet4568 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Cennet4568 tarafından paylaşıldı.

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?

2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Kan testi yaptir canim icin rahat etsin kist bende de vardi böyle duzensikliklere neden oluyor

3. Cennet4568

Cennet4568 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Insallah canim ama hamile bryle konustm 8 aylik hamileym ama 6 kez idrar testi yaptm negatif cikti snra kan testi yaptrdm 3 aylik hamile oldugmu ogrendim dedi insallah hamileymdir

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

merhaba arkadaşlar :) bende yeni üyeyim aranızda banada yer yer vardır umarım dertlerimiz aynı olunca hemen üye oldum. benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor. öyle mide bulantısı falan yok.heran hasta olucak gibiyim ama bişey de yok ayrıca arada bir baş ağrılarım oluyordu şimdi o da yok.bide karnım kazınıyor çok...
  3. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  4. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  5. 15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR. ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL

Sayfayı Paylaş