gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Daha Sonßahar GeLmedi SevgiLim nereye ?

Konu, 'Çöplük' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Daha Sonßahar GeLmedi SevgiLim nereye ?

teşekkürler

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Daha Sonßahar GeLmedi SevgiLim nereye ?

teşekkürler emeğine sağlık

Daha Sonßahar GeLmedi SevgiLim nereye ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Neredesin Sevgilim

Orhan Gencebay - Neredesin Sevgilim

orhan gencebay neredesin şimdi nerde Çektiğim bu matem hasretten değil Aşkının kurbanı olduğumdandır Ömrüme sardığım bu kara bela Bir tek sana bağlı kaldığımdandır Sen olmazsan ne olur bilir misin gönlümde Ne hayat ne sebep kalır şu koca yeryüzünde Kapıldım bahtım diye vefasız sevgiliye Teslim ettim ellerimle gönlümü sev diye Şimdi oldum sevgilim gönlünün pervanesi Anladım ki bu dünya...
  2. Henüz gelmedin

Henüz gelmedin

Henüz gelmedin. Ne yol biliyorsun ne de iz. Ajandanda işaretli tarihler arasında yerim, telefon rehberinde önceliğim yok hala. Zamanım ve kimliğim belirsiz. Sen kendi yaşam öykünde sana biçilmiş rolünü oynamaya devam ediyorsun her zamanki gibi. Aynı yoldan işe gidip geliyorsun hergün, alışveriş yaptığın mağaza, mahalle bakkalın, faturalarını yatırdığın banka, haftasonu takıldığın alemci...
  3. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?
  4. Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Merhaba hanımlar. Sevgilimi bu sevgililer gününde iyi bir yere götürmek istiyorum ama buraları çok iyi bilmiyorum.Geleli 1 sene oldu.Ankarada sevgilimle nerede kutlama yapabiliriz?

Sayfayı Paylaş