Daily Form 9'lu Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları ve Çayla İlgili Bilgiler | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Daily Form 9'lu Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları ve Çayla İlgili Bilgiler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.679
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konu; Daily Form 9lu Zayıflama Çayı ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kilo problemi hemen her kadının hayatının bir döneminde yaşadığı sorunlardan birisi ne yazık ki. Gerek dengesiz beslenme, hareketsizlik, gerekse doğum ya da genetik nedenlerle pek çok kadın hızla kilo alıyor ve veremiyor. Böyle olunca da diyetisyenlerin ve spor salonlarının kapılarını aşındırmaya başlıyor. Tüm bunların yanısıra da şifalı bitkilerden yararlanmayı da ihmal etmiyor. Son günlerde hayli konuşulan ve özellikle sunucu Saba Tümer'in 5 ayda 35 kilo vermesini sağlayan 9'lu zayıflama çayı ile bilgiler ve kullanıcı yorumları şöyle...

[​IMG] Düzenli kullanıldığı takdirde iki ayda 14 kilo verilebileğini söyleyen firma, bu yöntemide sağlıklı buluyor. Nedeni ise çayın bitkisel olması. Çayın özelliklerine geldiğimizde,
    Hazımsızlığa iyi geldiğini,
    Metebolizmayı hızlandırdığını,
    Sindirimi kolaylaştırdığını,
    Hızlı kilo verdici

bu özelliklerin olduğun üzerine basa basa vurguluyor. Eğer 15 gün içerisinde hiç kilo veremeyen olursa parasını iade edeceklerinide söylemekten kendilerini alamıyorlar.

Fiyatına geldiğimizde;

1 Kutu zayıflama çayı 49 TL olup 1 aylıktır.
    Ortalama 5-8 kilo verebilmenizi

2 Kutu 90TL 2 aylık
    Ortalama 10-14 Kilo verebilmenizi,

3 Kutu 125 TL olup ,3 aylık
    Ortalama 14-18 kilo vermenizi sağlar(mış)

Kullanan kullanıcıların yorumları:

Ruya Aksoy
    Ürünü 20 gundur kullanıyorum Vücudumdaki ödem ve şişkinlik hissi tamamen yok oldu ve 5 kilo verdim.Kendimi daha zinde hissetmemi de sağladı.
    İçimi çok güzel ve hafif ıhlamur gibi.

Dilara Ferik
    ben aldım zararı olmayacağını bildiğim için ya zayıflama çayları doğal en azından. 16 gün oldu başlayalı. 2,5 kilo verdim. daha ne olsun:)

Feyza Tugçe Gök
    ben üründen memnun kaldım. 4 gündür kullanıyorum kilo verdin mi diye sorarsanız şuan için kilo gitmedi tabiki ama hazımsızlık sorununa birebir. bi de ben spor da yapıyorum ilerleyen zamanlarda bi gelişme olursa yazarım.zaten kutunun içinde kapsül yok bitki karışımları var toz halinde bana iyi geldi

Meltem Küçük
    şişkinlik benim en büyük sorunum, doğal olarak göbek bölgemde sanki kiloymuş gibi duruyor. 9'lu zayıflama çayı güzel. günde 2 bardak içiyorum tadı ve kokusu konusunda biraz tedrgindim ama şimdi severek içiyorum. Tavsiye ederimmm herkese

Kezban Satılmış
    mrb arkadslar benimde sizin gibi endişelerim vardı fakat denmeden bilemeyiz 1 hafta önce bu caydan aldım ve 1 haftada tam 3 kilo verdim hiçbir yan etkiside yok herkeze tavsiye ediyorum

Asiye Gül Sivrikaya
    arkadaşlar bende 1 haftadır kullanıyorum bu karşımı tam 2 kilo verdim. yanlız aklımı karıştıran birşey var.ramazanda nasıl kullanacağımız hakkında bilgisi olan var mı?

Derya Özkaya
    bence işe yarıyor.ben ramazanın başından beri iftar ve sahurda olmak üzere günde 2 bardak içiyorum 10 günde toplam 4 kilo verdim..evet kesinlikle iştah kapatıyor ve o fazla yemek yeme isteği kayboluyor...tavsiye ederim

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Daily Form Zayıflama Çayı İçerisinde Hangi Bitkileri Barındırır?
    Daily Form, bitkisel ve doğal bir zayıflama çayıdır. İçerisinde hiçbir kimyasal barındırmayan Daily Form, 9 hayat bitkisi adı verilen mate çayı, bilye kekik, çoban çökerten, Karadeniz’de yetişen barut ağacı kabuğu, yeşil çay, sinirli ot, biberiye, funda yaprağı, cinnema gibi dünyanın en güçlü bitkilerini barındırmaktadır. Bu bitkilerle oluşturulan Daily Form Form formülü, kısa sürede zayıflamanızı sağlamaktadır.

2-Daily Form Zayıflama Çayı’nın Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farkı Nedir?
    Daily Form’un en önemli özelliği, 9 ayrı saf bitki karışımından elde edilmesidir. Diğer zayıflama ürünleri gibi işlenmemiştir. Toplumumuz tarafından sıkça tüketilen mate, funda, yeşil çay gibi bitkilerin karışımlarından elde edilmiştir. Bitkiler, formüle uygun miktarda ambalajının içerisine yerleştirilmiş doğal çay formundadır. İçerisinde kimyasal madde barındırmadığı için de herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

5-Daily Form’u Neden Sabah ve Akşam İçmeliyiz?
    Sabahları içilen Daily Form, içerisindeki bitkiler sayesinde vücudumuza dinçlik kazandıracaktır. Sabahtan öğleye kadar yediklerimizi yakmak, metabolizmamızın daha hızlı çalışmasıyla alakalıdır. Metabolizmaya katkıda bulunacak Daily Form, yağların depolanmasını bu şekilde engelleyecektir. Akşam ise metabolizmamız en yavaş halini almaktadır. Metabolizmayı canlı tutmak için akşamları içilen Daily Form, metabolizmayı uyanık tutup akşam saatlerinde yenenlerin kiloya dönüşmesini önleyecektir. Bu sayede doğal bir şekilde kilo vermeye başlamanızı sağlayacaktır.

6-Daily Form’un Kokusu Rahatsız Edici mi?
    Daily Form doğanın bize sunduğu en özel ve güçlü bitkileri içerisinde barındırmaktadır. Daily Form’un kokusu da gayet hoştur. Günlük içtiğiniz bitki çaylarının kokusundan farklı değildir.

7- Daily Form ile Ayda Kaç Kilo Veririm?
    Daily Form 9’lu zayıflama çayı ile ayda yaklaşık 6-7 kilo verebilirsiniz. Metabolizmanızı uyanık tutan, hazımsızlığa iyi gelen, yağların yakılmasına yardımcı olan bu çay sayesinde kısa sürede ideal kilonuza ulaşmak hiç de zor değil.

8- Daily Form kullanırken Aynı Anda Bir Diyet Programı Uygulamak Zorunda mıyım?
    Daily Form’u kullanırken başka bir diyet programına ihtiyacınız olmayacaktır. Kür gibi düşünebileceğiniz Daily Form, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına da yardımcıdır. Detoks etkisi de yaratmaktadır.

9- Daily Form 9’lu Zayıflama Çayı’nı Kimler Kullanamaz?
    Hamile ve emziren bayanlar ile ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinenler ve 15 yaşın altındaki çocuklar kullanmadan önce doktorunuza danışmalıdır.

10-Daily Form Nasıl Zayıflatır?
    Daily Form içerisindeki etken bitkiler sayesinde, vücutta oluşan ödemin atılmasına, bağırsak şikâyeti olan kişilerin rahatlamasına, metabolizmanın hızlanmasına katkıda bulunarak zayıflamanızı sağlamaktadır.

Daily Form 9'lu Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları ve Çayla İlgili Bilgiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İştah Kesici ve Zayıflama Çayı

istah kesici caylar iştah kesici çay Malzemeler 4 yemek kaşığı mate yaprağı 2 adet portakal kabuğu 2 adet enginar yaprağı ( küçük küçük parçalara ayrılmış ) 1 yemek kaşığı rezene 2 yemek kaşığı kekik 1 lt. kaynar su Yapılışı Kaynar suyun içine malzemeler ilave edilir.Ihlamur gibi 30 dk. demlendirilir.Yemekten 15 dk. önce içilir.Tokluk hissi verir. Sabah erken kalkmak önemli çünkü...
  2. Altın Çilek Form Çayı ile sağlıklı zayıflama

altın çilek zayıflama çayı altin çilek çayi altın form çayı form çay ORGANİK LİFE ALTIN ÇİLEK BİTKİSEL KARIŞIM FORM ÇAYI İçindekiler ; altın çilek , biberiye, kırkkilit otu, ebegümeci, hibiskus, rezene, kişniş , Tarçın , Karanfil, kiraz sapı Kullanım şekli ; Bir fincan kaynar suya 1 adet süzen poşet ilave edilerek 5 dk demlenir. Günde 1 defa aç karnına...
  3. Dokuzlu Zayıflama Çayı İle İlgili Tüm Bilgiler Burada Melekler

Dokuzlu Zayıflama Çayı Nedir Dokuzlu Zayıflama Çayı Hakkında Bilgi Sevgili melekler, ünlü televizyoncu Saba Tümer 'in de kullanarak 5 ayda tam 35 kilo verdiği dokuzlu zayıflama çayı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte çayla ilgili bilgiler... Cinnema ve Barut Ağacı. Cinnema, Hindistan'da yetişen ve şeker emilimini azaltan bir bitki...
  4. zayıflama çayı hazırlama hakkında bilgi

Zayıflamama lazım ve artık çileden çıkmak üzereyim.Lütfen yardım edin ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır ? Yememe içmeme dikkat ediyorum ve spor yapıyorum. Nasıl hazırlayacağım zayıflama çayını ?
  5. Zayıflama Çayı

Zayıflamak fazla kiloları olan herkesin hayalini süsleyen bir olgudur. Zayıflamak için günümüzde bir çok yöntem saglikli zayiflama kullanılmaktadır. Başlıca bilinen zayıflama yöntemleri spor ve diyettir. Ancak başta bayanlar olmak üzere bazı kişilerde kendilerini gün içinde aç bırakarak, sadece sıvı ile beslenerek ya da tek öğün ile beslenerek çok daha hızlı bir şekilde kilo vermeye...

Sayfayı Paylaş