gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

daisy modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

keşke herşey papatyalı olsa benim için mükemmel olurdu doğrusu bu modayı kendim için yaptım

umarım sizde beğenirsiniz:)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    çok da tatlı olmuş cnm emeklerine saglık bilezik çok tatlıymış

daisy modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marc Jacobs Daisy Parfümü

Marc Jacobs Daisy Parfümü

marc jacobs daisy marc jacobs daisy parfüm parfüm siyah şişeli evlilik yıldönümümüz için hediyem çoktan alındı ama sevgililer günü ve doğum günüm aynı gün eşime söylesem bundan alırmı acaba bana bayıldımm yukarda gördüğünüz şık şişe, göründüğü kadar güzel kokuyor. Marc Jacobs‘un çıktığı anda klasiğe dönüşen kokusu Daisy, birinci doğumgünü şerefine yeniden yaratıldı. Parfümde yasemin...
  2. Sokak modası

Sokak modası

Meleklerim modayı takip ettik.Nelerin bize uygun olduğunu gördük.Buraya kadar tamam.Peki sokağa bu modayı taşıdık mı? Bakın burda modayı sokağa taşıyanlar taşımayanlar kendi modasını oluşturanlar moda bana göre değil deyip kendini aşanlar.Bakalım sizin tarzınız hangisi??...
  3. Fırfır modası..

Fırfır modası..

Fırfır ne şeker ne tatlı bir laftır:) cicili bicili elbiseler, etekler gelir insanın aklına.. Buyrun meleklerimmm :):) ay bunu yeriiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm
  4. Espadril Modası

Espadril Modası

espadril, nedir, ne demek, ayakkabı, satın al, 2012, erkek, bayan, nerede satılır, fiyat, fiyatları, modelleri, modası, modeli, trendleri, burada arkadaşlar 80'lerin modası espadril ayakkabılar, günümüzün trendleri arasında başı çekmeye hazırlanıyor Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, 2012'nin modası olacak espadril ayakkabılar hakkında, sizlere bilgiler aktarıyoruz... Kumsallardan...
  5. Ekose Modası

Ekose Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş