gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dakika

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında dakikaları sayan kimse istediği şeye tam zamanında kavuşur. Ama özellikle bir sayı çıkmış ise ona göre de yorumlanır.

dakika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dakika Dakika Yılbaşı Programı

Dakika Dakika Yılbaşı Programı

Malum kriz var. Sizde PTT'ciyseniz (Pijama terlik televizyon) bu haber tam size göre. İşte kanal kanal yılbaşı programları; Çarşamba gecesi 2009'u TV karşısında karşılayacak olanlar için tüm kanallar kolları sıvadı, birbirinden ünlü konuklar birbirinden eğlenceli programlara imza attı. İşte kanal kanal ekranda yeni yıl eğlencesi... KANAL D'DE KAHKAHA DOLU BİR GECE 'Çok Güzel Hareketler...
  2. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  3. Dakika dakika vücudumuz

Dakika dakika vücudumuz

Dakika dakika insan vücudu...Vücudumuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz melekler :tik: 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma hareketleniyor, günün işleri için enerji ve protein hizmete hazır oluyor. 07.00 Vücut hâlâ zayıf. Spor yapmaktan kaçının. Kalbe ve dolaşıma gereksiz...
  4. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  5. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon

Sayfayı Paylaş