gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Daktilo

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisidir. Farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir. Dul bir kadın için varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olamayacağınıza işarettir. Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz. Rüyada daktilo görmek, bir sirkete ortak olmak için hisse senedi satin alacaginiza, veya borsadan devlet tahvili satin alacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada daktilo görmek rüya sahibinin haline göre tabir edilir. Takva ve ilim sahibi birisi ise halkin onun ilminden istifade edecegine Ehli dünyanin görmesi ise yaptigi islerle insanlari huzursuz ve rahatsiz edecegine isarettir.

Daktilo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

89-90 lisedeyim daktilo hocamız sedat kinaş

Heyyy gidi günleeerr hey, 89-90 senesiydi belkide 88 nebilim ya ihtiyarladım işte :) Sedat Kinaş Diye bir öğretmenimiz vardı bizim... Öyle asabi öylee korkulası bir öğretmendi... Bir gün daktilo dersinde; ( ki öğretmenimiz bu dersede giriyordu ) Ve kapı açıldı... ser bakışları ve tahtadan yaptırdığı 30 cm cetveliyle girdi sınıfa :) Aman Allahım inşallah bana yazdırmaz, inşallah beni takip...
  2. Daktilo ve icadı

Daktilo ve icadı

Daktilo, bir klavye aracılığıyla harekete getirilen harfleri mürekkepli bir sistem yardımıyla kağıda basarak yazı yazan makine. İlk yapılışı 1829′da Teroitli William Austin Burt tarafından gerçekleştirildi. Tipograf adı verilen bu makine elden daha yavaş yazıyordu. Bundan sonraki denemeler pek başarılı olamadı. Aradan 40 yıl geçtikten sonra Sholes 1868′de ilk pratik daktiloyu yaptı....
  3. daktilo

daktilo

Daktilo, 19. yüzyılda Amerika'da bulundu. Daktilonun ilk örneklerine "tipograf" adı verilmişti. Tipograf 1829 yılında William Burt tarafından yapılmıştı. Bu makinenin birçok parçası tahtadandı. Harfleri bulabilmek için, yazı yazanın bir çerçeve üzerindeki kolu çevirmesi gerekiyordu. 1868 yıllarına doğru daha gelişmiş modeller yapıldı. İlk daktilo makinesini satın alanlar arasında...
  4. Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada Daktilo Görmek ne demek? Ne enteresan değil mi rüyamda daktilo gördüm hani çok kullanılan yada gerçekte sıkça gördüğüm bişey olsa tamam ama daktilo ne alaka rüyamda :S Arkadaşlar acaba rüyada daktilo görmenin tabiri nedir?
  5. Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder

Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder

Rüyada Daktilo Görmek ne anlama gelir Rüyada Daktilo Görmek neye işaret eder Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyada daktilo görmenin tabiri hakkında ki yorumları sizlerle ve rüyasında daktilo gören diğer misafirlerimizle paylaşıyoruz. Rüyada Daktilo Görmek tabiri: Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisi olarak yorumlanır. Farkında olmadan yaptığınız...

Sayfayı Paylaş