gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dal mumluk modeli mumluk modelleri
    Farklı bir mumluk arıyorsanız bu dal şeklinde mumluk modelini görmenizde fayda var. Bu mumluk özellikle salon dekorasyonunuzda yemek masasının üstünde oldukça şık duracaktır. Dilerseniz konsolun üstüne de koyabilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

de bu mumların akanları ne olacak bu durumda ?

Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dekoratif mumluklar

dekoratif mumluklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şık Dekoratif Mumluklar

Şık Dekoratif Mumluklar

En Güzel Dekoratif Mumluklar Çok Şık Dekoratif Mumluklar Kullanıldığı ortama bazen romantik bazen mistik bir hava kazandıran mumlar, dekoratif görüntüleriyle de çok şık bir görüntü sağlıyorlar melekler :) Her bütçeye uygun olması ve çeşit fazlalığıyla herkesin ev dekorasyonunda yer alabilecek dekoratif mumlardan ve mumluklardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz :)
  3. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  4. Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Dekoratif mumluk yapımı Sofra dekorları misafirim geldiğinde çok büyük bir özenle hazırlarım soframı. Sofra düzenime çok önem veririm. Soframda mumluk modelleri olmazsa olmazımdır. bu mumluk modelinide çok beğendim. Yapılabilir bence. uzun bir vazonun içine tealight mum atıp vazonun dışına çiçeği yapıştırırsak harika bir mumluk oluyor. Sofraya şıklık katan mumluk elde etmiş oluyoruz.
  5. Dekoratif fener ve mumluklar

Dekoratif fener ve mumluklar

Fener modelleri dekoratif mumluklar Fener ve mumluklar ortama çok otantik bir hava katıyor bence. Özellikle balkon dekorasyonunda mumluk kullanımını çok hoş buluyorum. Benimde balkonda kullandığım bir mumluğum var. eşimle mum ışığında konuşmak hoş oluyor.

Sayfayı Paylaş