gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dalgakiran - Erdal Güney

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

dalgakıran notaları erdal güney notaları dalgakıran nota erdal dalkıran aşk herkesi kırar biraz eksilmesin acısı şükret
    varsın ağlasın dalda kiraz
    herkes kendine sürgün biraz

çocuk gülüşün dünden bir yara
    aşk bize sıla
    günler gelir ve büyürüz elbet
    aşk bize gurbet
    ayışığı dalgakıran
    yarada tuz aşktan kalan
    ayışığı tende bıçak
    giden sürgün kalan kaçak
    aşk bize sıla
    aşk bize gurbet

kapansın yarası şu gecenin
    ayrılıklar örtsün üstümü
    kimim kimsemdi ah gözlerin
    gidecek yeri yok kimsenin

Dalgakiran - Erdal Güney konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güney Kore

Güney Kore

Güney Kore Coğrafi Verileri Konum: Doğu Asya, Kore yarımadasının güney kısmında, Japon Denizi ve Sarı Deniz kıyısında yer alır. Coğrafi konumu: 37 00 Kuzey enlemi, 127 30 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Asya Yüzölçümü: 98,480 km² Sınırları: toplam: 238 km sınır komşuları: Kuzey Kore 238 km Sahil şeridi: 2,413 km İklimi: Ilıman. Arazi yapısı: Çoğunlukla tepelikler ve dağlar. Deniz...
  2. Bulutsuzluk Özlemi dalgakiranda akşam oldu.

Bulutsuzluk Özlemi dalgakiranda akşam oldu.

dalgakiranda akşam oldu. gün sessizce sondu. hayat yeniden şekillendi. dalgakiranda akşam oldu. pespembe görülen bir düş muydu, sanki hiç bitmeyecek gibi? sanki bambaşka bir dünya...
  3. Güney Park

Güney Park

0212 334 44 74 Yer : Elmadağ Adres : The Ritz-Carlton Hotel İstanbul, Askerocağı Cad. No:15, Elmadağ Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR The Ritz-Carlton Hotel bünyesinde hizmet veren Güney Park, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde terasta içki keyfi yapmanızı sağlıyor. Her gün 11.00-01.00 saatleri arasında ayakta 150, masalarında ise 70 kişiyi ağırlayabilen Güney Park...
  4. Yusuf Güney -Maskara

Yusuf Güney -Maskara

Bana bir haller oldu Aşk 12'den vurdu Ne oldu birden şaştım Aklım başımdan aldın... Görmezsem günler geçmez Halimi kimse bilmez Bu güzellik karşında Oldum ben bir maskara Duruşu, gülüşü Sanki bir ırmak gibi Akıyor içime Patlicak volkan gibi Bakalım yapacaz Serde sensizlik varsa Kıvranıp yanacaz Dönüp bana varmazsan Ne olur birşey söyle Olmuyor cidden böyle Koca ömür içinde Bende bu aşkın...

Sayfayı Paylaş