gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dallas 2012 Kadrosu oyuncuları ve dahası burada melekler

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dallas 2012 Oyuncu Kadrosu
    Dallas Dzisi 2012 Kadrosu

Bir televizyon fenomeni olan Dallas dizisi geçmişten bu güne deyimlere bile konu oldu. İzlenme rekorları kıran Dallas dizisi 21 yıl sonra yeniden televizyanlarda Melek'lerim. 2012 Dallas dizisi oyuncuları kimler bu yazımızda bilgi edinecek ve Dallas 2012 bölümleri Star Tv de izleyeceğiz arkadaşlarım.

21 yıl sonra ekranların efsane dizisi Dallas yeniden izleyici karşısında. Star Tv'de ekrana gelen Dallas bu zamana kadar gösterildiği tüm televizyon kanallarında izleryici rekoru kırdı. Bakalım yıllar sonra bu rekor Türkiye'de yeniden devam edecek mi? İşte fenomen dizinin oyuncu kadrosu:

Larry Hagman / J.R. Ewing

Patrick Duffy / Bobby Ewing

Josh Henderson / John Ross Ewing III

Jesse Metcalfe / Christopher Ewing

Julie Gonzalo / Rebecca Sutter

Jordana Brewster / Elena Ramos

Linda Gray / Sue Ellen Shepard Ewing

Brenda Strong / Ann Ewing

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Televizyon tarihine damgasını vurmuş ender dizilerden biri. :D:D Birden geçmişe döndüm, Ceyarlar Babiler herkesin ağzına ciklet olmuştu. Suelının içki komaları Pemılanın güzelliği, Lusinin fettanlığı hey gidi günler :D:D Eski kadro tam olarak yok o yüzden eski tat ta olmayacaktır, ama hiç izlemeyenlere tavsiye edilir :D:D Teşekküler adminim :D:D

Dallas 2012 Kadrosu oyuncuları ve dahası burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasemin Ergene Kimdir, Resimleri ve dahası burada melekler

Yasemin Ergene Kimdir, Resimleri ve dahası burada melekler

Yasemin Ergene Hayatı ve Fotoları Yasemin Ergene Biyografisi Günümüz de Huzur Sokağı dizisi ile gündeme gelen Kutsi ile başrolleri paylaştığı Doktorlar dizisiyle tanıdığımız Yasemin Ergene kimdir bu yazımızda daha iyi öğreneceğiz Melek'lerim. Ünlü oyuncunun hayranları için Yasemin Ergene biyografisi hakkında bilgiler sunuyor ve ayrıca, Yasemin Ergene resimleri de aktarıyoruz bu sayfamızda....
  2. Yeni Dallas Oyuncuları kimler diyenler buraya!

Yeni Dallas Oyuncuları kimler diyenler buraya!

Yeni Dallas Dizisi Oyuncuları Kimler Dallas Dizisi Yeni Oyuncuları 21 Yıl önce herkesin merakla izlediği Dallas dizisi, adeta bir telvizyon fenomeni olmuştu. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala hatırlanan ve dile gelen Dallas dizisi yeni bölümleriyle Star Tv ekranlarında olacak Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda yeni Dallas dizisi oyuncuları kimler diyen arkadaşlarımız için, Yeni Dallas...
  3. Cengiz Abazoğlu Kimdir, Resimleri ve dahası burada melekler

Cengiz Abazoğlu Kimdir, Resimleri ve dahası burada melekler

Cengiz Abazoğlu Hayatı, Fotoğrafları Cengiz Abazoğlu Hakkında Bilgi ve Resimleri Gelinlik tasarımları ve moda sektöründe ki şık kıyafet tasarımlarıyla ünlülerin ve şık görünmeyi seven hanımların modacısı olan Cengiz Abazoğlu kimdir bu yazımızda hep birlikte Cengiz Abazoğlu biyografisi bilgileri ile öğrenecek ve ayrıca Cengiz Abazoğlu resimleri de sunacağız Melek'ler. 1969 doğumlu....
  4. Seren Serengil Kimdir, Resimleri ve dahası burada

Seren Serengil Kimdir, Resimleri ve dahası burada

Seren Serengil Biyografisi Seren Serengil Hayatı ve Fotoları Türk sinema sanatçısı olan Öztürk Serengil'in kızı Seren Serengil kimdir bu yazımızda bilgi ediniyor ve Seren Serengil biyografisi bilgileri paylaşıyoruz. Ayrıca, Seren Serengil resimleri de ekliyoruz konumuza Melek'ler. Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil 6 Nisan 1977 tarihinde doğdu. Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in...
  5. "Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül...

Sayfayı Paylaş