gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Damacana

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Küp, Tulum.Rüyada damacana görmek hayir yapmakla yorumlanir. Rüyasinda bir damacana ile su tasidigini görmek, bir hayir isinde çalisacagina; damacana ile su dagittigini görmek, fakirlere ve yetimlere yardim etmekle; damacanayi sirtinda tasidi-gini görmek, yetim mali yedigine; damacananin kirilip sularinin aktigini görmek, günahlarinin affedildigine; bir çesmeden veya bir kaynaktan damacanaya su doldurdugunu görmek, bol rizk ve kismete delalet eder.

Damacana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “kutsal Damacana”

“kutsal Damacana”

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kutsal Damacana 2 İtmen

Kutsal Damacana 2 İtmen

İlk serisinin ilgi görmesi üzerine Kutsal Damacana filminin ikinci serisi ise 22 ocak 2010 da vizyona giriyor Sizlere filmle ilgili teknik bilgileri ve film özetini veriyorum Yapım:2009 Türkiye Türü:Korku / komedi Yönetmen:Korhan Bozkurt Senaryo: Suat Özkan, Kaan Ertem,Soner Günday Yapımcı:Soner Zencir,Selin Altınel Görüntü Yönetmeni:Selahaddin sancaklı Dağıtım :Özen film Gösterim...
  3. Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

damacana su damacana su haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi son günlerde damacana su haberleri ile medya dünyası çalkalanıyor. İstanbul içi mikrolu damacana sular raporunun ardından 81 ilde yapılan araştıremalarda elde edilen sonuçlarla 15 markanın adı daha Sağlık Bakanlığı tarafından ifşa edildi. Bu haberlerle gözler damacana sular üzerine iyice çevrilmiş durumda. Bu haberlerin...
  4. Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

Merhaba.Bebeğime yeni yeni su vermeye başladım ama aklıma takılan kaynatmalımıyım?Mikrop kaparmı? Ne zamana kadar kaynatmalıyım kaynatacaksam?
  5. Cam Damacana Sebil Modelleri

Cam Damacana Sebil Modelleri

cam damacana modelleri, perforje cam damacana modelleri, ayaklı cam damacana modelleri, damacana modelleri Sağlık açısından su içmenin önemini her fırsatta vurgulayan uzmanlar camın sağlık yönünden de önemli olduğunu açıklıyorlar. Günümüz de birçok evin mutfağın da bulunan damacanalar bir pompa sayesin de su ihtiyacınızı karşılıyor. Damacana modelin da sağlıklı bir seçim olan cam damacanalar,...

Sayfayı Paylaş