gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir lütfen bu sorumun cevabını verin bana:)

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?

ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?

ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?
  2. Düğünlerde bereket getirmesi için gelin ve damada ne atılır

Düğünlerde bereket getirmesi için gelin ve damada ne atılır

Düğünlerde bereket getirmesi için gelin ve damada ne atılır bilen var mı? Arkadaşlar sizin oralarda nasıl ama benim bildiğim kadarıyla tüm yörelerde gelin ve damada bereketli olsunlar diye bir şeyler yapılır :S Ama işte Düğünlerde bereket getirmesi için gelin ve damada ne atılır onu hatırlayamadım:D
  3. Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ?

Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ?

Kur'an'ı peygamberimiz zamanında yazanlara ne denir Kur'an'ı peygamberimiz zamanında kağıda dökenler Az önce bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda peygamberimiz döneminde Kur'an'ı kağıda dökenlere ne dendiği sorusunu cevaplıyoruz melekler : Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) döneminde Kur'an-ı Kerim'i yazan kişilere vahiy katibi denir.
  4. Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir evet cevabı bilenleri bu sayfaya cevap vermeleri için bekliyorum:)
  5. Fitre Nedir ve Kimlere Verilir?

Fitre Nedir ve Kimlere Verilir?

fitre nedir fitre kimlere verilir fitre kimlere verilmez Ramazan ayında hali vakti yerinde olan müslümanların yardıma ihtiyacı olan kişilere verdikleri belirli bir paraya fitre deniyor. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan"fitre kimlere verilir yada verilmez" sorusuna yanıt olarak sizlere gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Temel ihtiyaçlarının dışında belli bir mala...

Sayfayı Paylaş