gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Damadı Öpebilirsin

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Damadı Öpebilirsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damadı Öpebilirsin (I Now Pronounce You Chuck and Larry)

Damadı Öpebilirsin (I Now Pronounce You Chuck and Larry)

Dennis Dugan’ın yönettiği filmde Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel ile Ving Rhames oynuyor. Chuck Levine (Adam Sandler) ile Larry Valentine (Kevin James) son derece iyi niyetli iki itfaiyecidir. Daima omuz omuza çalışırlar. Birbirleri için yapmayacakları özveri yoktur. İkisi de itfaiye örgütünün gururu ve gözbebeğidir. Dul bir erkek olan Larry’nin tek isteği ailesine kol kanat...
  2. Zehir tüccarı, eski vekilin damadı çıktı

Zehir tüccarı, eski vekilin damadı çıktı

ABD Başkanı Bush’un PKK’yı da aldığı ’uluslararası uyuşturucu kaçakçıları’ listesine giren 4 isimden biri olan Cumhur Yakut, Van eski milletvekili Mustafa Bayram’ın damadı. Edirne’de 6 kişinin otobüste öldürülmesi ve birçok uyuşturucu kaçakçılığı olayına adı karışan Yakut, Türkiye de dahil birçok ülke polisi aradığı halde, bugüne kadar bulunamadı... ABD’nin ’yabancı uyuşturucu...
  3. Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

BABA, EV SATIŞI YÜZÜNDEN DAMADINI YARALADI, KIZINI DA ÖLDÜRDÜ Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde Bir Kişi, Ev Yüzünden Tartıştığı Damadını Yaraladı, Kızını da Öldürdü. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde bir kişi, ev yüzünden tartıştığı damadını yaraladı, kızını da öldürdü. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 30 yıldır yurt dışında yaşayan Mustafa...
  4. Artik gelini öpebilirsin

Artik gelini öpebilirsin

Gelini öpebilirsiniz... - öpecem tabii, bi sürü masraf yaptım. - gelini öpebilirsiniz ! - biliyorum... - öpebilirsiniz gelini ! - bırak abi, şımarmasın şimdi... - evet ben de şişli belediyesinin bana verdiği yetki ile sizi karı koca ilan ediyorum, bu arada abla da çok güzelmiş sen öpmiyeceksen ben öpebilirmiyim? - hoşt sapık -gelini opebilir miyim? -dur daha bitmedi... -pardon.....
  5. Gelin Damadın dans görüntüleri

Gelin Damadın dans görüntüleri

gelin ve damat dans oyunları gelinle damat dans görüntüleri Düğünlerin olmassa olmazı romantik,gözgöze yapılan ilk dans işte bu hoş gürüntüler bize o anları yaşatacak.Evli meleklerde eskileri hatırlayacak.Benim hayallerim yok olmuş olsada herkesin gönlündeki evlilik nasip olsun.

Sayfayı Paylaş