gebe
  1. Manager

Manager Forum Okuru

Damar aşk sözleri 2011

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Manager tarafından paylaşıldı.

aşk sözleri 2011 aşk mesajları 2011 sözleri damar sözler damar damar aşk sözleri etkileyici, etkileyici damar sözler msn nickleri, etkileyici damar sözler facebook, damar aşk mesajları, 2011 damar nickler,
    Siteminizi, duygularınızı belirtmek amacıyla damar aşk sözlerinden yardım almak istiyorsanız sizlere bu yılın en yeni ve güzel damar aşk sözlerinden bir kaçını sunuyorum...

Beğendiğinizi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. :)

düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :????

senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn

DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq.

sen benim farkımı farkedemedin, artık farketsen de farketmez, beni farkedenler senden ÇOK FARKLI!!

bir şiirin içine sığındım,ayrılıklar bitince haber verin!!!

yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığı için yalnızım...

kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilirmisin? yalnızlıktan midem bulanır gel desem gelirmisin?

aşık olmak değil bir ömür boyu sevmektir marifet...

hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır...

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde... gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

bıcaklar kesmedi de tenimi bir kötü sözle öldüm...

düşünce şeytandan davranış tanrıdandır hangi düşüncenin davranışa dönüşeceğine karar verense insandır!!!

DeRdI oLaNı DıNlErm.....DeRdIM VaRsA dERde YoL AçAnI sIlEr GeCeRIm:!!!

zaten büyük aşkların adamı olamazdın sen. adresim yalnış kahramanım yalnıştı!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

A$k KıZ Arkada$ıNıN DuDaqıNDaN ÖpMeK Kadar UcuZsa ßeNDe O A$kI SaTaCaK KaDaR $eReFSiZiM.

bütün trajediler ölümmle biter bütün komediler ise evlilik le!

sevda dudaklarımdan akan sözcükler değil yüreğimde kanayan yaram

zırhın içinde olan kaderdir evladım insan değil

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha :D DeRdI oLaNı DıNlErm.....DeRdIM VaRsA dERde YoL AçAnI sIlEr GeCeRIm:!!!

3. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sus...zaten bir seni seviyorumluk canım var onu da giderken söyleme sus...yoksa elinde kalır ellerim...:((

4. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cebindeki kalsın sana sol üst köşeden harca bana pırlantamı aldım ama-pırlanta gibi bir kalp lazım bana...:))))

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn
    Vayyy...:D

Damar aşk sözleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  2. Damar sözler....

Damar sözler....

esrarlı sözler damar laflar anne sözleri damar esrar sözleri 2011 esrarlı sözler 2011 offf!!! bazen hayat istediğimiz gibi gitmiyor o anlarda içimizi dökmek konuşmak daha bir zor olur işte onlarda içinizi anlatan acınızı paylaşan sözlerle karşınızdayım....umarım begenirsiniz:nur: DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:...
  3. 2011 damar sözler

2011 damar sözler

damar sözler damar sözler 2011 damardan 2011 en 2011 damar sözler, nickler, sözleri, aşk sözleri burada arkadaşlar. En yeni damar sözler ve nickleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Haydi damardan girelim :A Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? YaRınıMı bRaqTm düN'm KaHpE çIkıNca !! biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama...
  4. Serseri sözler damar

Serseri sözler damar

Damardan giren serseri sözleri merak ediyor ve istiyorsanız. İşte karşınızda meleklerim :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış......
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş