gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Damar ve sinir

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Damar ve sinirler, insanin islerinin baglantisi, ev halki, ve akrabalari olarak yorumlanir. Damarlarindan birinin veya sinirlerinin kesildigini veya koptugunu veya kurudugunu görmek, ya ev halkindan birinin ölümü veya akrabalarindan birinin ölümü, veya islerinin bozulmasina delalet eder. Rüyasinda sinirlerinde veya damarlarinda bir agri duydugunu görmek, keder ve sikintiya; sinirlerinden veya damarlarindan bi-rinin koptugunu görmek, islerinin karisacagina; damarlarindan kan alindigini veya kan aktigini görmek malinin elinden gidecegine veya hastalanacagina delalet eder.

Damar ve sinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve sinir sorular

ilginç ve sinir sorular

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç cidarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eger bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk...
  2. Ruh Ve Sİnİr Hastaliklari-fenalik

Ruh Ve Sİnİr Hastaliklari-fenalik

beyine kan gitmemesi beyne kan gitmemesi beyine oksijen beyne oksijen belirtileri Fenalık duygusu Konuşma dilinde "fenalık duygusu" diye bilinen durum, çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Ama nasıl olduğu ve neler yapılması gerektiği bilinirse, hem başkalarına yardım edilebilir, hem de fenalık geçirmekten kurtulunabilir. Nedenleri Fenalık duygusunun başlıca nedeni beyne yeterli kan...
  3. Sinir Sistemi ve İşleyişi

Sinir Sistemi ve İşleyişi

Sinir Sistemi Ve İşleyişi İnsan merkezi sinir sistemi, evrende bilinen en karmaşık biyolojik organizasyona sahiptir. Milyarlarca sinir hücresi ve bunların aralarındaki trilyonlarca bağlantı, sinir sisteminin ana yapısını oluşturur. Bunların yanında, sinir hücrelerinin on katı kadar sayıda da yardımcı hücreler (nöroglia) bulunur. Bu akıl almaz düzeydeki karmaşık yapı, bu günkü bilgilerimiz...
  4. Damar ve karizmatik nickler

Damar ve karizmatik nickler

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin. Yildizlar Kadar Parlak,...

Sayfayı Paylaş