gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

damardan girecek damar sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim...
    ***Yürü hür maviligin gittigi son hadde kadar, insan bu alemde hayal ettigi müddetce yasar...
    ***ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.
    ***Bir daha görmek kısmet değilse birbirimizi,Çaresiz mahşer gününü bekle sabırla,Benide istediğin zaman hatırla.......
    ***neden yagıyosun yagmur. nelerı ıslatmak ıstıyosun cadde ıslak sokak ıslak ıstıyorsan gozlerımı sıltmak nafıle onlar zaten ıslak
    ***aşk bittiğinde arkadaş kalalım derler. güle başka isim versen değişik kokar mı?
    ***Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.
    ***Sen sevildiğini göremeyecek kadar KÖR sevemeyecek kadar NANKÖRSÜN!!!
    ***Oyun bittiğinde şah da piyon da aynı kutuya girer.
    ***BENIM RAHAT EDEMEDIGIM YERDE KİMSE ISTIRAT EDEMEZ
    ***AYYAŞA SORMUŞLAR NEDEN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYE...DEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK YOK SATI işten geçti dediler…
    ***eskıden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu
    ***biz ölmeyi çoktan göze aldık da yanımızda kımlerı göturcez onu dusunuyoruz
    ***SERSERİLER SEVMEYİ BİLMEZ DERDİNİZ;ULAN ----LER SEVMEYİ KİMDEN ÖĞRENDİNİZ???
    ***A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!
    ***ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi --------lere kahpeler çokturrr
    ***Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!
    ***SeN BeNiM PiYoNuMsUn BeNsE ŞaH,BeN SeNi KaYbEdErSeM En FaZLa iKi pUaNıM GiDeR SeN BeNi KaYbEdErSeN OyUn BiTeR..!
    ***Medeniyet dediğin açmak ise bedeni,Afrikadaki bedevi senden daha medeni
    *** En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

*** Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
    ***--------lerin --------ce yaşadığı bu dünyada --------ce yaşıosun,adiliğine boncuk takda nazar değmesin
    ***Hayat düşündüğün kadar güzel,gördüğün gibi tatlı değildir.Gerçekler bir gün gözünün önüne geldiğinde,pembenin kara sevdanın yara,arkadaşlığın ise palavra olduğunu anlarsın!
    ***Düşmek Ayıp Değil Yeterki Kalkmasını Bil, Acele Et Ve Şu Gözyaşını Sil..
    ***Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

damardan girecek damar sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar

Damar

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla-yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı yoksul için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu...
  2. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...
  3. Damar sözler....

Damar sözler....

esrarlı sözler damar laflar anne sözleri damar esrar sözleri 2011 esrarlı sözler 2011 offf!!! bazen hayat istediğimiz gibi gitmiyor o anlarda içimizi dökmek konuşmak daha bir zor olur işte onlarda içinizi anlatan acınızı paylaşan sözlerle karşınızdayım....umarım begenirsiniz:nur: DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:...
  4. 2011 damar sözler

2011 damar sözler

damar sözler damar sözler 2011 damardan 2011 en 2011 damar sözler, nickler, sözleri, aşk sözleri burada arkadaşlar. En yeni damar sözler ve nickleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Haydi damardan girelim :A Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? YaRınıMı bRaqTm düN'm KaHpE çIkıNca !! biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama...
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş