gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

damardan şarkı böyle dinlenır

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

:hhh: :hhh: :hhh: :hhh:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: damardan şarkı böyle dinlenır
    :hhh: :hhh: ellerine sağlık

damardan şarkı böyle dinlenır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar

Damar

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla-yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı yoksul için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu...
  2. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...
  3. Damardan Şarkı Nasıl Dinlenir

Damardan Şarkı Nasıl Dinlenir

damardan damardan fotolar resimler İşte Böyle Dinlenir
  4. Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözleri Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman Az önce ölüm haberini sizlerle ve hayranlarıyla paylaştığımız Ayten Alpman'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Ben Böyleyim adlı parçasının sözlerini bu sayfamızda hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. Üzgünüm acı sözlerim için Üzgünüm seni kırdığım için Haklısın bana darılsan bile Beni terketsen bile Ne...
  5. Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkısının Sözleri

Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Şarkı Sözleri Cihan Güçlü Neden Böyleyiz Sözü Sevgili melekler, bu yazımızda yerli şarkı sözleri başlığımıza bir konu daha ekliyor ve Cihan Güçlü Neden Böyleyiz şarkı sözleri sizinle paylaşmak istiyoruz :) Tek derdim derin bir huzur Seninle bulsam ne olur Biz senle neden böyleyiz Bir tür savaştan ibaret Aslında aşka ihanet Biz senle neden böyleyiz Bu işler zor...

Sayfayı Paylaş