gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

damarlarımda dolasıyor senli sensizlikler

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Vazgecme zamani gelmis baksana...artik sonu görüyorum...anladimki bosuna sevmisim anladimkii sen hic sevmemissin!!"!!artik benim olma,artik beni sevme ama gecmisi yalanlama isterdim!sende herkes gibi sahteymissin simdi sadece hatiralarla yanliz biraktin beni..unutmak kolaymi saniyosun.unutarak yasanir sanma...bizmi askimiz imkansizdii!bi oyundu senin icin.benim icin hayatimin tümü!!sevmek bir cok seyi göze almaktir sen en ufak caresizlikde pes ettin ben...ugrastim..ugrasiyorum..ama neyin ugrunaa karsimda pes etmis sen!?! neyin ugruna savasiyorumki...seni coktan kaybetmisim. Dünya dönüyorr herseye ragmen..hayat devam ediyor bundan sonrasini bilmem bundan önce sebebim sendin sebepler degisir..suan hic bi sebebim yok!! Tek dilegim bidaha senin gibi birine rastlamamak...cok insan tanimayi cok uzun yasamayi diliyorum..ama asla senin gibi karsisindakinin duygularina önem vermeyen birine zamanimi harcicak kadar aptal olmamak icin dua ediyorum..karsima cikicak insanlarin en acimasizi sen ol diye dua ediyorum!!Sen sadece seni sevipde aci ceken birini görürsen beni hatirla...merak etme kücügün bunlarada güler gecer sen mutlu ol bu bana yeter...mutluluklar dilerim.. ELVEDA

damarlarımda dolasıyor senli sensizlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensizliğimde

sensizliğimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ...Sensizlik...

...Sensizlik...

Bir garip hüzün çöker insana El ayak çekilince Tek başına kalırsın dünyada Etraf sessizleşince İnan bu ev alışamadı Hiçbir zaman sensizliğe Şimdi sensizlik oturuyor Kalkıp gittiğin yerde Yalnızlığa elbet alışır bedenim Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim Sensizlik benim canımı acıtan Bir derin korku düşer ruhuma Duvarlar...
  4. senli cümlelerim..

senli cümlelerim..

Ben okyanus sen ayışığımsın.. SeNLi CüMLeLeRiM... Sevdamızda yakamozumuz.. Ben güneşin sıcaklığını seninle gördüm.. Seninle uyandım kabus dolu günlerden.. Seninle uyandım karamsar düşüncelerden.. Seninle yaşadım ben AŞKI SEVDAYI.. Sende gördüm ben bi insanın bi insanı nasıl menfaatsiz Sevebilceğini.. Seninle buldum ben mutluluğu huzuru.. Seninle buldum ben içimdeki AŞK kırıntılarının hala...

Sayfayı Paylaş