gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Damat 92, gelin 17 yaşında

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

İnanılmaz ama... 92 yaşındaki adam, 17 yaşındaki kızla evlenmeye çalışırken son anda engellendi. Mısır'da, 92 yaşındaki bir adamın 17 yaşındaki bir kızla evlenmesi son anda engellendi. El Ahbar gazetesinin haberine göre, nikah için tüm hazırlıklar tamamdı ancak, eşler arasındaki yaş farkının 25'i geçemeyeceğine ilişkin bir yasayı hatırlatan Adalet Bakanlığı, evliliği engelledi.

Körfez ülkelerin yaşlı zenginleri Mısırlı kızlarla evleniyor

Haberde, söz konusu kişilerin milliyeti ya da isimleri hakkında ayrıntı verilmedi. Mısır, petrol zengini Körfez ülkelerinden zengin yaşlıların kırsal bölgelerinden yoksul gençlerle evlenme girişimlerine engel olmaya çalışıyor.

Adalet Bakanlığı, çok özel durumlarda, yabancı erkeklerin kendisinden en çok 25 yaş küçük Mısırlı kadınlarla evlenebilmesi için Mısır Milli Bankasında müstakbel eşi adına yüklü bir hesap açmasını şart koşuyor.

hürriyet.com

Damat 92, gelin 17 yaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin -damat

gelin -damat

Düğünden önce: Damat: Nihayet, çok uzun zaman bekledim bu anı.. Gelin: Gıtmemi istermisin? Damat: Hayır? Nereden çıkardın şimdi bunu? Bunu düşünmek bile istemiyorum. Gelin: Beni seviyormusun? Damat: Elbette, günün her anında. Gelin: Beni hiç aldattınmı? Damat: Hayır! Asla! Bunu neden sordun? Gelin: Beni öpmek istermisin? Damat: Evet, fırsatım olduğu her anda. Gelin: Beni hiç dövermisin? Damat:...
  2. gelın damat kaynana astrolojısı

gelın damat kaynana astrolojısı

GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır Arada bir size toslar eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa Ömür boyu bir toslamadır gider BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam İKİZLER :İşiniz zor uyaralım Her an fikir...
  3. Gelin ve Damat Coşarsa...

Gelin ve Damat Coşarsa...

Meleklerim ben daha evvel ne böyle bir Damet nede böyle bir Gelin gördüm...:D Yaptiklari sizce kendilerini Rezil etmekmi yoksa, %100 uyum saglayan süper bir ciftmi?? Karari siz verin ??? :D:D Gelin ve Damat coşarsa
  4. gelin damat lifi

gelin damat lifi

ilginç lif modelleri gelin lifi gelin damat lifleri damat lifi ilginç lifler Gelin damat lifi çok ilginç ve de çok anlamlı:) Bekar melekler çeyizine yapsın,evli melekler de yapıp hemen kullansın:laugh:
  5. gelin damat gifleri

gelin damat gifleri

gelin damat pozları 2011 Birbirinden farklı tatlı gifler...

Sayfayı Paylaş