gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Damat Bohçasına Neler Konulur ?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; damat bohçasina neler konulur hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer gelin adayıysanız ya da yakınlarınızdan biri gelin olacaksa mutlaka bu yazıyı okuyun. Zira ufaktan ufaktan kaybetmeye başladığımız bir gelenekten bahsedecek, bu gelenek hakkında bilgiler vereceğiz. Eskilerin olmazsa olmazı şimdi ki gençlerin ne gerek var dedikleri damat bohçası bu sayfamızın konusu. Bilmeyenler için ortalama bir damat bohçasında bulunması gereekenler bu sayfamızda..

Damada iç çamaşırı takımı, çorap, 3 adet 3 renk iç çamaşırı 3 er tane den 2 ayrı model, havlu, seccade, tespihlik, ayakkabı, terlik, ayakkabı ve terlik torbası, nişanda ya da nikahta bir takım elbise ve elbise torbası bohçayla bir örnek takım, tıraş takımı elektrikli, parfümü, deodorantı, kolonyası, yazlık ve kışlık pijama takımı, ropdöşambır yani sabahlığı kışlığı ve yazlığı, süveter ya da hırka, kemeri, cüzdanı, anahtarlığına kadar koyabilirsiniz..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Biz cogunu almistik eksiksiz ama beni aldi daha ne istesin yani :D:D

Damat Bohçasına Neler Konulur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı Damat Bohçaları

Kurdela Nakışı Damat Bohçaları

damat bohçası damat bohçaları kurdela nakışı bohçası kurdele nakışı bohça Çeyiz hazırlığında olan tüm gelin adayları için çok zarif ve bir o kadar güzel kurdela nakışı tekniğiyle yapılmış damat bohçası modellerini sunuyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına:D
  2. Damat Bohçasında Olması Gerekenler

Damat Bohçasında Olması Gerekenler

Damat Bohçasında Olması Gerekenler Damat Bohçası İçinde Neler Olmalı Merhaba Sevgili Melek'ler, dün sizlere dantel damat bohçası modelleri sunmuştuk. Lakin bu gün misafirlerimizden biri modeller tamam da ya içinde ne oalcak diye soru sordu bize. Ve elbette ki biz de bu konumuzda damat bohçası hazırlama konusunda bilgiler sunuyoruz sizlere:) Damat Bohçası İçindekiler Gelin adaylarının...
  3. Damat Bohçasında neler bulunur

Damat Bohçasında neler bulunur

Damat Bohçasında neler bulunur Damat Bohçası Nasıl hazırlanır Merhaba Sevgili Melek'ler ve düğün hazırlıkları yapan tüm misafirler, bu yazımızda bilmeyenler için damat bohçası nasıl hazırlanır anlatıyoruz :) Nişandan önce kız ve erkek tarafı diğer tarafa süslenmiş birer bohça gönderir. Kız tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur: pijama, iç çamaşır takımı, tıraş seti, terlik,...
  4. Damat bohçasına neler konulur

Damat bohçasına neler konulur

Daha bir evlilik kararımız yok ama bilmem gerek diye düşünüyorum :D Acaba damat bohçasına neler konulur ?
  5. Nişan Bohçasına (Gelin Bohçası) Neler Konulur?

Nişan Bohçasına (Gelin Bohçası) Neler Konulur?

nişan bohçası, nişan bohçasında ne olur, nişan bohçasına ne konulmalı Sevgili melekler, her ne kadar modern bir zamanda yaşıyor olsak da vazgeçmediğimiz ve yaşattığımız bazı geleneklerimiz de bulunuyor. Bunlardan birisi de nişan bohçası. Eğer siz de geleneksel bir aile yapısından geliyorsanız evlilik öncesi nişan bohçası mutlaka hazırlayacaksınızdır. Her yöreye göre değişse de genel olarak...

Sayfayı Paylaş