gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Damat Bohçasında neler bulunur

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Damat Bohçasında neler bulunur Damat Bohçası Nasıl hazırlanır

Merhaba Sevgili Melek'ler ve düğün hazırlıkları yapan tüm misafirler, bu yazımızda bilmeyenler için damat bohçası nasıl hazırlanır anlatıyoruz :)

Nişandan önce kız ve erkek tarafı diğer tarafa süslenmiş birer bohça gönderir. Kız tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur:

pijama, iç çamaşır takımı, tıraş seti, terlik, gömlek, kravat, kemer, çorap ile parfüm.

Ayrıca kayınvalide ve kayınpederlere de hediyeler gönderilir.

Damat Bohçasında neler bulunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı Damat Bohçaları

Kurdela Nakışı Damat Bohçaları

damat bohçası damat bohçaları kurdela nakışı bohçası kurdele nakışı bohça Çeyiz hazırlığında olan tüm gelin adayları için çok zarif ve bir o kadar güzel kurdela nakışı tekniğiyle yapılmış damat bohçası modellerini sunuyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına:D
  2. Damat Bohçasında Olması Gerekenler

Damat Bohçasında Olması Gerekenler

Damat Bohçasında Olması Gerekenler Damat Bohçası İçinde Neler Olmalı Merhaba Sevgili Melek'ler, dün sizlere dantel damat bohçası modelleri sunmuştuk. Lakin bu gün misafirlerimizden biri modeller tamam da ya içinde ne oalcak diye soru sordu bize. Ve elbette ki biz de bu konumuzda damat bohçası hazırlama konusunda bilgiler sunuyoruz sizlere:) Damat Bohçası İçindekiler Gelin adaylarının...
  3. Damat bohçasına neler konulur

Damat bohçasına neler konulur

Daha bir evlilik kararımız yok ama bilmem gerek diye düşünüyorum :D Acaba damat bohçasına neler konulur ?
  4. damat bohçasını nasıl hazırlayacağız

damat bohçasını nasıl hazırlayacağız

Kısmetse yaza düğün planlıyoruz sözlümle ama damat bohçası olayı var, gelenk işte, uyacaz mecbur :D Nasıl hazırlanır bu bohça, annemler biliyor gerçi ama ben sizlere de sormak istedim..
  5. Damat Bohçasına Neler Konulur ?

Damat Bohçasına Neler Konulur ?

Bu konu; damat bohçasina neler konulur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer gelin adayıysanız ya da yakınlarınızdan biri gelin olacaksa mutlaka bu yazıyı okuyun. Zira ufaktan ufaktan kaybetmeye başladığımız bir gelenekten bahsedecek, bu gelenek hakkında bilgiler vereceğiz. Eskilerin olmazsa olmazı şimdi ki gençlerin ne gerek var dedikleri damat bohçası bu sayfamızın konusu....

Sayfayı Paylaş