gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Damatlık aksesuarları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

damatlık fular modelleri Gelinin tüm hazırlıkları tamamlandı ve sıra damada geldi.
    Damatlık takımın yanında birde damat için gerekli aksesuarlar vardır bakalım bu aksesuarlar ve damat için gerekenler nelermiş

Kol düğmeleri seçimi :Kol düğmelerinin kumaştan degilde metal altın gümüş olmasının kıyafete ayrı bir hava katacagını unutmayın.
    Yelek seçimi : Pantolon askısı yerine güzel bir yelek ile kıyafete farklı bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. Yelek en sade takıma bile göseriş kazandırır ve ceketin çıkmasıyla bile o gösteriş devam eder .

Boyun aksesuarı seçimi: Kravat, papyon, fular veya bant bunlardan hangisinin kıyafetinize uygun oldugunu tespit edin.Damatlık yaka kenarı cep üstüne, fularınıza uygun mendil, veya gelin buketinden küçük bir çiçekle ayrı bir hava katabilirsiniz.

Kuşak seçimi : Pantolonunuzun üstüne kuşak bağlayacaksanız smokinin veya takım elbisenin görüntüsünü bozmayacak zarif bir model olmasına dikkat ediniz.

Kemer seçimi : Kemerinizi alırken kıyafetin rengine yada damatlığınızı kombine olarak kullanıyorsanız ayakkabınızın rengine göre seçin.

Çorap seçimi : Çorap rengini kıyafet rengine uydurun veya kombine bir damatlıksa pantolonun rengine veya ayakkabının rengi uygun olsun.

Saat Sksesuar Seçimi : Gömleginiz damatlık kol manşetinden çıkmasıyla saatinde kombineli durmasıyla degişik bir görüntü verir.

Damatlık aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  2. 2009 damatlık madolleri

2009 damatlık madolleri

damatlık fiyatları 2009 kücük cocuklar icin damatlık ee hep siz hanımlaramı gelinlik seçecez:D:D istemezmisiniz koluna girdğiniz damadında çok şık ve yakışıklı olmasını :D:D bu arada kızlar sizde benim gibi yapmayın damatlara değil damatlıklara bakın :haha: ben şahsen içinden birini çok beğendim de:haha: işte eş adaylarınıza damatlık modelleri:):)
  3. En Şık Damatlıklar

En Şık Damatlıklar

şık damatlıklar en şık damatlıklar en damatlık damatliklar istanbul damatliklar 2011 Melişlerim gelinlikler seçildi hazır peki o özel günde damadınız ne giyecek karar verdinizmi yok hala karar veremedik diyorsanız buyrun size birbirinden şık damatlıklar:tik:
  4. Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada Damatlık Görmek ne demek? Kızlar abim nişanlısından ayrıldı geri barışmaları imkansız zaten sevmiyorduda abim onu. Dün gece rüyasında damatlık görmüş acaba tabiri nedir bu rüyanın ailecek meraklandık valla.
  5. Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri istiyorum sizden. Nişanlımın damatlığına henüz karar vermedik şöyle çok şık ve 2012 yılına ait olan modelleri paylaşırsanız siz bize yardımcı olabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş