gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Damla - Sen Yoksun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yıllarca bekledim gelmedin nerdeydin başı boş
    yorgun saatlerce bekledim
    o deniz gözlerinle
    benimsin dedim
    sen bırakıp gittin
    ben yine seni bekledim

artık sen yoksun
    ben yanarken
    ben yokum senle varken
    tüketti sevgimizi
    senle ben aşkı araken

sen yoksun ben yanarken
    ben yokum senle varken
    tüketti sevgimizi
    senle ben aşkı ararken

yıllarca bekledim
    gelmedin nerdeydin
    başı boş yorgun
    saatlerce bekledim
    o deniz
    gözlerinle benimsin dedim
    sen bırakıp gittin
    ben yine seni bekledim

artık sen yoksun
    ben yanarken
    ben yokum
    senle varken
    tüketti sevgimizi
    senle ben aşkı ararken

sen yoksun
    ben yanarken
    ben yokum
    senle varken
    tüketti sevgimizi
    senle ben aşkı ararken

artık sen yoksun
    ben yanarken
    ben yokum
    senle varken
    tüketti sevgimizi
    senle ben aşkı ararkeeeen

Damla - Sen Yoksun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucize ilaç ya da diyet yoktur!

Mucize ilaç ya da diyet yoktur!

* Kilomuzu korumaya yönelik mucizevi bir formül var mı? Bir uzaylı turist yeryüzüne inse ve zayıflama ile ilgili bu kadar çok diyet ve destek ürünü pazarlandığını ama birçok şişman insanın kilo probleminin bunları kullanmalarına rağmen çözülemediğini görse, bunu hiç anlayamazdı herhalde. Kalıcı kilo vermek için mucize bir diyet, mucize bir cerrahi veya ilaç yoktur. Bizim yaptığımız ve...
  2. Yok Böyle Dansın Birincisi Azra Akın Oldu

Yok Böyle Dansın Birincisi Azra Akın Oldu

yok böyle dansın birincisi yok böyle dansın 1si azra akın ın son dansı azra akın son dansı Haftalardır süren yok böyle dans dün akşamki(13 Şubat) final bölümüyle sona erdi,Yarışmanın birincisi Azra Akın oldu.Ve geçenlerde hayatını kaybeden yok böyle dansın yarışmacılarından Defne Joy Foster'ın oğlu Can'a kazandığı kupayı hediye etti.. Defne Joy Foster ölümünden sonra Yok Böyle Dans'ın yayına...
  3. Yok bu kadar da dememistik.

Yok bu kadar da dememistik.

Japon bilim adami,diskidan biftek uretmis.Dogru okudunuz diskidan ve korkarim ki bunu bize bir sekilde yedirmeyi planliyorlar.Sadece kendisi icin uretmedigi kesin.
  4. Çirkin Kadın yoktur, varsa da bacımızdır

Çirkin Kadın yoktur, varsa da bacımızdır

Çirkin kadın yoktur az votka vardır ( Rus atasözü ) Çirkin kadın yoktur bdpli kadın millet vekilleri vardır ( birtanesi bi ara polis dövmüştü onun için demişler ) Çirkin kadın yoktur Az rakı vardır... Uzadıkça uzar bunlar arkadaşlarım. Ruslara göre iki tek attığında en çirkin kadın bile güzel görünür ki, atasözlerini de ona göre yazmışlar. Bu kadar içki içen bir memlekette zaten çirkin kadın...
  5. Hürrem Sultan Artık Muhteşem Yüzyıl da Yok!

Hürrem Sultan Artık Muhteşem Yüzyıl da Yok!

hürrem sultan diziden çıktımı meryem uzerli diziden ayrıldı hürrem sultan muhteşem yüzyıl Muhteşem yüzyıl dizisinin finalinin yaklaştığı şu günler de dizi ekibin de Meryem Uzerli skandalı yaşanıyor. Ani bir kararla ve kimseye söylemeden yurt dışına giden Meryem Uzerli dizideki rolü ile Hürrem Sultan ın diziye dönmeye niyeti yok. Dizi ekibi sanatçının oynamadığı sahneleri diziden çıkartarak bu...

Sayfayı Paylaş