gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dana postu kullanım örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dana postu modelleri Evde post kullanım örneği
    Halı pek sevmediğimden salonuma halı yerine dana postu almak istedim. Gezmediğimiz halıcı kalmadı ama istediğim renklerde bulamadığımdan alamadık. Halı modellerinden beğenip bir aldık m malesef ama içimde de kaldı doğrusu. Bu örnekte antrede dana postu kullanımı gösterilmiş.

Dana postu kullanım örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Posa

Posa

Yiyecek posaları, kısmetin, malın ve paranın kaybı olarak yorumlanır
  2. Mutfak için damla mozaik örnekleri

Mutfak için damla mozaik örnekleri

10 ay önce mutfağımız yapılırken fayans seçerken çok zorlanmıştım. Yapı fuarlarına zaten işim için gidiyorum. İstanbulda düzenlenen yapı ve yaşam fuarında tanıştım bu damla mozaikle. Metre kare fiyatları 125 tlden başladığı için bizim bütçemize uymadı. Benim biraz içinde kaldı ama şuan kulalndığım fayanslarıda beğeniyorum o yüzden sıkınt yok. Herkesin bütçesi bir olmadığı için burda beğedniğim...
  3. Dana postu kullanın, evinize hava katın

Dana postu kullanın, evinize hava katın

Ben pek halı sevmem o yüzden evimin halıları küçük. Salona da modern duran dana postu istedim. Eşim sağolsun kırmadı beni dolaşmadığımız halıcı kalmadı. Aldık, eve getirdik inanın salonuma hiç yakışmadı. Apar topar geri iade ettim. Modern halı modellerinden bir halı seçtim onu aldık. Sizde benim gibi dana postu seviyorsanız fikriniz olsun meleklerim.
  4. Konsolun farklı bir kullanım örneği

Konsolun farklı bir kullanım örneği

konsol modelleri KOnsolu kullanma fikri Aslında salon mobilyaları çok kıymetlidir. Genelde misafirden misafire açılır salon. O yüzden bu konsolu çalışma masasına dönüştürme fikri bizim pek hoşumuza gitmeyecektir. Bende konsoluma kıyamazdım doğrusu:)
  5. Baskı ile desen yapılmış dana postu halılar

Baskı ile desen yapılmış dana postu halılar

Dana postu modelleri Dana postu halı Eğer modern bir salon dekorasyonu yapmak istiyorsanız, dana postu kullanabilirsiniz meleklerim. Dana derisi halılar evinize çok şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Sayfayı Paylaş