gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Danimarka Büyükelçisi, Gül'e güven mektubu sundu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Jesper Vahr'ı kabul etti. Çankaya Köşkü'ndeki kabulde Vahr, Cumhurbaşkanı Gül'e güven mektubunu sundu. Vahr'ın, Cumhurbaşkanı Gül'e büyükelçilik yetkililerini ve eşini takdim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

kaynak

Danimarka Büyükelçisi, Gül'e güven mektubu sundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güven...

Güven...

İngiltere'de yargıçların maaşı yoktur. Onun yerine ihtiyaçları oldukça kullandıkları kredisi sınırsız çek defterleri vardır. Ingiliz devleti hakimlerine o kadar güveniyor yani. Birgün hakimin biri bir bankaya gidip 1.000.000 poundluk bir çek bozdurmak istediğini söylemiş. Tabii ortalık birbirine girmiş. Banka yöneticileri en üst makamdan onay almadan bu kadar parayı veremeyecekleri...
  2. Danimarka Çörekleri

Danimarka Çörekleri

Malzemeler 20 gr. Kuru hamur Mayası(veya 42gr.yaş hamur Mayası) 5 Su bardağı un ¼ Su bardağı Toz Şeker 1,5 Su bardağı ılık Süt 150 gr. Tereyağı 1 Adet Yumurta Yapılışı Danimarka çörekleri için çeşitli iç malzemeler kullanılabilir. Örneği;Ufalanmış ceviz, badem, fıstık, elma püresi, bal veya çeşitli marmelatlar. Kulak memesi yumuşaklığında bir hamur hazırlayıp, yeterince kabarınca...
  3. Danimarka

Danimarka

Danimarka Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Avrupa, Baltik Denizi ve Kuzey Denizi kıyısında, Almanya'nın kuzeyinde yarımadada yer almaktadır. Coğrafi konumu: 56 00 Kuzey enlemi, 10 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 43,094 km² Sınırları: toplam: 68 km sınır komşuları: Almanya 68 km Sahil şeridi: 7,314 km İklimi: Kuzey ikliminin bütün özellikleri görülmekte olup ,...
  4. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  5. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...

Sayfayı Paylaş