gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Danişma Yapilmasi Uygun Olmiyan Yerler:

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Madde 51 - Avukatlar, baroda yazılı olan bürolarından başka yerlerde, mahkeme salonunda veya adalet binasının başka bir yerinde iş sahipleri ile hukuki danışmada bulunmaktan ve iş kabul etmekten yasaklıdırlar. Yukarıki fıkra hükmü, avukatın özel olarak çağrıldığı hallerde uygulanmaz.

Danişma Yapilmasi Uygun Olmiyan Yerler: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlİlİk Öncesİ Astrolojİ Ye DaniŞma

Evlİlİk Öncesİ Astrolojİ Ye DaniŞma

burçlara göre evlilik tarihleri burçların evlilik uyumu burçlar uyumu burçlarda burç uyumları Evlilik Hazırlıkları Öncesi Astrolojiye Danışmaya Ne Dersiniz? Hayatinizin belki de en önemli günü olan düğününüze heyecan ve heves ile hazırlanıyor, tüm detayları büyük bir dikkatle gözden geçiriyorsunuz. Ama bu detayların arasında düğününüz için seçtiğiniz günün evlenmek için...
  2. YÖnetİm DaniŞmani Ve Çoban

YÖnetİm DaniŞmani Ve Çoban

Çoban yol kenarında koyunlarını otlatıyormuş. Yanına bir jeep yanaşmış. Brioni gömlek, Cerruti ayakkabılar giyen, Ray-Ban gözlüklü ve YSL kravatlı bir sürücü aşağı inip çobana sormuş: "Kaç tane koyunun olduğunu bîlirsem bana onlardan bir tanesini verir misin?" Çoban bir adama, bir koyunlara bakmış, "Tamam!" diye cevap vermiş. Genç adam...
  3. Basİt Bİr Ampul Yapilmasi

Basİt Bİr Ampul Yapilmasi

lamba düzeneği ampulün yapılışı ampulun yapılışı ampulun yapılış tarihi ampul Araç ve Gereçler Cam şişe, mantar tıpa, bakır tel (25 cm), gelin teli (sırma), Yalıtılmış tel ,4 tane seri), bağlantı kabloları, pil, pil yatağı, anahtar Deneyin Yapılışı 25 cm uzunluğundaki bakır teli ortasından kopartarak iki eşit parçaya ayırınız. Her iki eşit parçayı şekilde görüldüğü...
  4. Basİt Bİr Elektromiknatisin Yapilmasi

Basİt Bİr Elektromiknatisin Yapilmasi

elektromıknatıs deneyi deneylerin yapılışı deneyler ve yapılışları mıknatıs yapma elektromıknatıs yapma DENEYİN AMACI: Basit bir elektromıknatıs yapmak. HAZIRLIK SORULARI: 1-Bir çivi üzerine bakır tel sarıp, bu telden akım geçirilirse bir elektromıknatıs yapmış olur muyuz? 2-Günümüzde elektromıknatıslardan hangi alanlarda...
  5. Evde çiçek ve btkilere en uygun yerler

Evde çiçek ve btkilere en uygun yerler

begonya bakımı Evizine bir çiçek aldığınızı düşünün yada sevdiğiniz birinden hediye olarak gelen çiçek... Çiçeğinizin ömrünün kısa olmaması için ve sağlıklı olması için, evinizin hangi odasına ve nereye koyardınız? Bilmiyor sunuz değil mi? Bende bilmiyordum, lakin az önce öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim Melek'ler :) Evinizin içerisinde her nokta bitki yetiştirmek, onları başarılı...

Sayfayı Paylaş