gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dans etmek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada dans etmek, mutluluğun habercisidir. Bu rüya, hiç ummadığınız bir yerden para elde edeceğiniz anlamına da gelir.Rüyada dans ettigini görmek, genellikle islerinin ters gidecegine delildir.

Dans etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  2. Dans Kategorileri

Dans Kategorileri

1. Sosyal Danslar: Canınızın istediği herhangi bir zamanda herhangi bir yere gidip o dansı yapabiliyorsanız, o dans sosyal danstır. Dünyada en yaygın olarak yapılan sosyal danslar, başta Salsa daha sonra Tango, Bachata, Merengue, Rueda ve Klüp Cha Cha’dır. Dünyanın neresine giderseniz gidin, minik bir araştırmadan sonra mutlaka bir latin gecesi bulursunuz. O ülkede konuşulan dilden tek bir...
  3. Dans Etmek İçin Yaşayan Kız

Dans Etmek İçin Yaşayan Kız

rüyada erkekle dans etmek rüyada bir erkekle dans etmek biriyle Hastalığın pençesine düştüğünde, içinden yükselen “Daha” sesine kulak verip, iyileşeceğine tek inanan kendisiydi. Doktor yoğun bakım servisindeki odasına girip yatağının kenarına oturduğunda, saat aksamın onunu gösteriyordu. “Durum nasıl görünüyor?” diye sordu. Doktorun yanıt vermek için duraksadığı süre, yirmi üç yaşındaki esmer...
  4. BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

yağmurda dans aşk oyunu yağmur sahnesi Kırgın, yorgun ve sessiz bir sonbahardı.Bildiğim ve özlediğim bir şehirden geçiyordum.Bir nefeslik sigara, demli bir çay ve dost sohbetiydi, kısacık zaman dilimlerine sığdırmaya çalıştığım. Akşamı giyinmiş tam gitmek üzereyken gördüm seni. Hiç konuşmadan hatta umarsızca baktın bana. Minik parodilerle süslenmiş ve yaramazlık yapmadan duramayan haylaz bir...
  5. Dans müzikleri

Dans müzikleri

lonestar amazed dans müziği çocuk dans şarkıları italyan müzikleri italyan şarkıları evlenirken müziği Düğünlerde özel olan bazı dans müzikleri olduğu gibi bu dans müziğinede karar vermek yine sizin elinizde olan birşey Bakalım dünya hangi dans müzikleriyle evleniyor en çok tutulan rağbet gören müzikler hangileriymiş İngiltere'de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği...

Sayfayı Paylaş