gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhaba melişler sözlendim şimdi de sırada kısmetse nişan var daha net tarih yok ama eylül yada ekim gibi düşünüyoruz inş. ama dans müziğine karar veremedim hala :-/ aklımda KUTSİ/MELEK parçası var ama önerilere ihtiyacım var... Niran Ünsal/Aklım Hep Sende, Mustafa Ceceli/Hastalıkta Sağlıkta mesela bunlar çok güzel ama yakınlarımın düğününde çaldığı için istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkkler :kiss:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    zuhal olcay : pervane

3. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kayahan - 365
    orhan ölmez - damla damla
    kutsi - melek
    kutsi - ilan-ı aşk
    bora öztoprak - seni seviyorum
    yucel arzen - iki alyans
    gökhan kırdar - yerine sevemem
    pınar dilşeker - aşığım anlasana

olabiler

Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dans müzikleri

Dans müzikleri

lonestar amazed dans müziği çocuk dans şarkıları italyan müzikleri italyan şarkıları evlenirken müziği Düğünlerde özel olan bazı dans müzikleri olduğu gibi bu dans müziğinede karar vermek yine sizin elinizde olan birşey Bakalım dünya hangi dans müzikleriyle evleniyor en çok tutulan rağbet gören müzikler hangileriymiş İngiltere'de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği...
  2. Düğününüz için dans müzikleri

Düğününüz için dans müzikleri

dans müzigi dans müzikleri müziği muzikleri muzıklerı Dügününzde dans müzigi bunlardan biri olabilir :) Sizde bi kaç tane eklıyebilrsiniz :) Yaşar Güvenir-Sensiz Saadet Neymiş Aslı Güngör-Aşk Herşeye Değer Kayahan - Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Dans Müziği Sting - Every Break You Take Dans Müziği Dirty Dancing - I've Had The Time Of My Life Dans Müziği Edwin McCain - I'll Be Dans...
  3. ilk dans müziğim ne olsun kızlarrrr

ilk dans müziğim ne olsun kızlarrrr

kıraç dans müzikleri 2011 ilk dans müzikleri ilk 2011 rafet el roman rafet el roman şarkıları merhaba kızlarrr uzun suredır yoktum gıremıyordumm hazırlıklar hızlandı dugune cok az kaldı 20 gunn ah ahh kızlarr bana sımdı ılk dans muzıgı lazım yaaa hadıı kızlar yardım edın banaaa öptum sızıı bolll bolll:dancing::dancing:
  4. Düğünümde İlk Dans Müziği

Düğünümde İlk Dans Müziği

2011 dans müzikleri dans müzikleri 2011 ilk türkçe türkçe Meleklerim düğünümde ilk dans müziğim sizce ne olsun? Ben birkaç tane düşünüyorum bu müzikler nasıl sizce? Rafet El Roman: Ömrümün sahibisin sen Soner Arıca: Seni seviyorum Sizin önerilerinize ihtiyacım var..Sizce başka ne olabilir?
  5. Düğünde dans müzikleri 2011

Düğünde dans müzikleri 2011

Bu üçüncü sorum melekler, düğünüm var malum. Düğünümde 2011 dans müziklerinden hangisini çalmalıyız. Siz olsanız hangi müzikle ilk kez dans edersiniz.

Sayfayı Paylaş