gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! dedi ALİŞAN

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Oyunculuğa iyice ısınan Alişan bu işin eğitimini alayım demiş, Macaristan'da bir oyunculuk okuluna yazılmış ama sadece 3 gün gidebilmiş. Ama çok "sıkı" bir nedeni var. Kendi anlatsın: "Dans dersi veriliyordu ve herkesin tayt giymesi zorunluydu. Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! Salona girdiğimde karşımda üç iri zenci dansçı gördüm. Taytları çok inceydi, danstan da soğudum, taytı da giyemedim."

Dansçı olsam giyerdim ama o tayt olayı beni gerdi! dedi ALİŞAN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende burdayim,gec oldu ama güzel olsun

bende burdayim,gec oldu ama güzel olsun

selam melekler bende yeni sayilirim ve ilk merhaba bölümüni ilk kez gördüm ve hemn kisaca kendimi tanitimm, 25 yasinda bir kiz melek annesiyim ve suanda isvicrede yasiyorumm bende araniza girim bakiyorum hepiniz cok guzel dostluklar arkadasliklar edinmisizsniz bu guzel dostluk icin banada yer verirmisinizz, hepinizi öpüyorum, banada gec kalmis bir hosgeldin dermisniz sevgilerle:melek:
  2. Şebnem Bal, "Alişan adam gibi adamdır ama benim sevgilim değil" dedi.

Şebnem Bal, "Alişan adam gibi adamdır ama benim sevgilim değil" dedi.

ARKADAŞIM OLMASA, ALİŞAN'LA AŞK YAŞARDIM Geçen haftalarda Alişan ile görüntülenen şarkıcı Şebnem Bal, "Alişan adam gibi adamdır ama benim sevgilim değil" dedi. Bülent Ersoy ve Seda Sayan'a vokalistlik yapan Şebnem Bal 'Yangın Kızılı' adlı albümü ile müzik piyasasına girdi. Adı Alişan ile aşk dedikodularına karışan Bal, "Sadece arkadaşız" dedi. * İlk albümünüz. Dinleyici...
  3. aşk kaç beden giyer

aşk kaç beden giyer

cevap verin lütfen
  4. Küçük ama kullanışlı bir oda olmuş

Küçük ama kullanışlı bir oda olmuş

küçük oda dekorasyonu Küçük odalar çocuk odası çok küçükse siz de böyle fonksiyonel bir oda yaratabilirsiniz meleklerim. eğer çocuğunuz için ayrı oda yokda bir odayı bölerk böyle bir oda dekorasyonu hazırlamanızda mümkün. Bu küçük çocuk odası çok hoş görünüyor.

Sayfayı Paylaş