gebe
  1. angeles

angeles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dansın Kalbi MStar'da

Konu, 'Dans' kısmında angeles tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese MStar diye bir oyun duydum arkadaşlar. Bu oyunda moda, dans, gösteri, eğlence ve aşk herşey varmış. Özellikle çocuklu bayanların kendilerine ayırdıkları saatler maalesef çok az oluyor kendimden biliyorum. Bence bizlerin de ev işleri, çocuk eş derken biraz olsun kendimize vakit ayırmaya hakkımız var değil mi :) Ben diyorum ki, bu vakti alışverişe mi, gezmeye mi ya da bakıma mı ayırmaya yetircez. Bir de dışarda kalma zamanlarınız kısıtlı ise bu oyunda herşeyi yapmaya yetecek vakit olacaktır. Daha doğrusu kısıtlı vakti daha çok şeyi bir arada yaparken bir yandan da eğlenebiliriz. Oyun çocuk işi demeyin valla ben uzun süredir evde çocuk ve eş yokken kendime ayırdığım zamanlarda oyun oynayarak günün stresini atıyorum üzerimden. Bahsettiğim oyun MStar’da normal hayatta belkide bir çoğumuzun giyip dışarı çıkamayacağı kıyafetleri karakterlerimize giydirebiliriz. Bir nevi role play oyunu gibi düşünün. Bir çoğumuzun kıyafetleri belki de modacılara ilham olacak. Oyunu Joygame firması türkiyeye getiriyormuş. Kapalı betanın 1-2 haftaya açılacağı konuşuluyor ama yetkililer henüz bir şey söylemedi. Oyun eğer ilginizi çekerse facebook fan sayfası: facebook.com/MStarJoygame kapalı betaya kaydınızı da trmstar.com dan yapabiliyosunuz

Dansın Kalbi MStar'da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek kalbi

erkek kalbi

bakalım neler varmışş :laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  2. Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

kalbim içine bak kalbin içine bak kalbimin kalbinin Kalp Kardeşim Olur musun ? Kehânet sevinçlerim yok benim. Yarın aydınlık da olabilir, zifiri karanlık da. Ne mutluluğum daim sürer gider, ne bu hüzün eleverir beni. Yitişler, yokoluşlar, kayboluşlar arasında nice boşlukları atlarım öteden bir nefhâ ile. Şimdi kasvet yüklü bulutlar gibiysem, az sonra mutlu-mesûd yayılabilirim mavi göklere.....
  3. Kalbi KIrIk

Kalbi KIrIk

kalbi kırık kadın Kalbi KIrIk o hep kalbi kirik kücük kiz yok artik kurtarmis kendini ,duyduk inanmadik bikmistim artik cok kosturup durmarktan ben boslukta yürüyen biriydim eskiden cikmazdi benim hic ellerim cebimden korkardim hayattan bütün insanlardan yok kimse anlamaz beni yorulmus bedenim kesilmis nefesim kalbim yok yerinde ellerinde ellerim yok ceplerime baktım, anılarımı...
  4. Kadın kalbi

Kadın kalbi

Arkadaşlar aşağıdaki kalbi çizen bir erkek olmalı.:11: Biz neler istiyoruz. Paylaşalım
  5. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş