gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Dantel Ağırlıklı Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dantelli gelinlikler gelikler Bir gelinliğin güzel zarif ve şık durmasının en büyük etkeni elbetteki kumaşının kaliteli olması arkadaşlar.Kumaş ve işçilik eğer kaliteliyse zaten ilk bakışta gelinlik kendini belli eder
    Bir gelinliği en zarif gösteren etkenlerden biri de dantelli olması ve dantelinin kaliteli olması.Sizlerle dantelli gelinlik modellerini paylaşmak istiyorum eğer zariflikten ve şıklıktan yanaysanız sizlerinde fikir olarak bu tür modelleri değerlendirmenizi tavsiye ederim:)

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu güzelmiş

3. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    baya şık gelinliklerr
    paylaşımın için saol tatlım....

Dantel Ağırlıklı Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel gelinlik modelleri çok şık

Dantel gelinlik modelleri çok şık

dantel gelinlikler dantel gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri burada arkadaşlar. Türk örf ve adetlerine göre çeyiz sandıklarında ister kullanılsın, istersede kullanılmadan saklansın ama mutlaka olması şart olan dantel modelleri günümüzde dantel gelinlik modelleri olarak ilgi görüyor Melek'lerim. Dantel gelinlikler evet ilgi görüyor ama bu trend birde dantel gelin ayakkabısı...
  2. Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri

Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri 2012 Danteli daha önceden sevdiğimi portal bölümünde söylemiştim arkadaşlarım. Görüntüsü ve işlemesi ile birlikte bir bütün oluşturarak, gelinlik seçiminde alternatif bir seçim olabilir diye düşünüyorum. Rosa Clara marka bir kaç dantelli gelinlik modelini sizlerin beğenisine sunmak istiyorum. Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri
  3. Dantel Detaylı Gelinlikler 2014 Modası

Dantel Detaylı Gelinlikler 2014 Modası

dantelli gelinlikler 2014 dantel detaylı gelinlikler 2014 Sevgili melekler, bu yıl evlilik hazırlıklarını yapmaya başlayanlar için çok şık gelinlik modelleriyle bir konuda daha birlikteyiz. 2014 yılının modası olan dantel detaylı harika gelinlik modelleri, o özel gecede çok şık ve alımlı görünmek isteyen gelin adayları için geliyor. Binlerce model içinden seçim yapmanın çok zor olduğunu...
  4. Zarif ve Alımlı Dantel Gelinlikler 2014 Modası

Zarif ve Alımlı Dantel Gelinlikler 2014 Modası

dantelli gelinlikler 2014 dantelli gelinlikler Sevgili melekler, dantel gelinliklerde her zaman daha şık, daha asil ve daha zarif bir görüntü verir. Hayatınızın en önemli, gecesinde güzelliğinizle göz kamaştırmak istiyor ve hafızalara kazanmak istiyorsanız, gelinliğinizi dantelli modellerden seçebilirsiniz. En popüler modacıların kreasyonlarından, sıradan gelinlikçilerin koleksiyonlarına...
  5. 2014 Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

2014 Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

dantel gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modelleri, 2014 dantel gelinlikler Abiye ve gelinlik modellerinin ince zarif detayı dantel, her zaman için çok şık ve ağır durmuştur. Gelinlik modeli tercihizde dantel detaylarının da bulunmasını istiyorsanız ve bu konuda farklı modeller arıyorsanız sizler için 2014 yılından seçtiğimiz en yeni dantel gelinlik modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş