gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dantel Amerikan Servis

Konu, 'Masa Fiskos Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

amerikan servis ölçüleri Yemekli misafirlerinizi kendi eliişi göz nurunuzla karşılamak onlara bu şıklığı ve zerafeti sunmak isteyen tüm hamarat bayanlarımız için dantel amerikan servisi modelini ve yapılışını sunuyorum [​IMG]
    Amerikan serviste dantel şıklığını sofranızda değerli konuklarınıza sunun.Dantelin zarafetinin ketenle bulaşması ayrı bir hoşluk veriyor takıma
    - 100 gr. 60 no.lu krem rengi dantel ipliği
    - 0.75 no.lu tığ
    - 1 adet beyaz makine nakış makarası
    - 6 no.lu iğne
    - 38x52 cm. ölçülerinde beyaz keten kumaş
    Kullanılan Örgüler
    -Zincir
    -Kaydırma
    - Basit birit
    - Sık iğne
    -Yarım basit birit
    -Çift birit
    -Üçlü basit birit
    Bordür 3.5 cm. genişliğindedir.. Her arayı köşelerde çakışacak şekilde kesip teyelleyip dikelim Kumaşın altında kıvırma payı bırakmayı unutmayalım.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hmm hoşmuş ama ben o kadar emek verdikten sonra üstüne bişey dökerlerse yakarım :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D çok emek isteyen bi şey.. off hazırını almayı tercih ederim.... paylaşım için teşekkürler

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vay cok hos..

Dantel Amerikan Servis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amerikan Futbolu

Amerikan Futbolu

Amerikan futbolu, ABD'de doğmuş, elle, ayakla ve eliptik bir topla oynanan takım oyunu. ABD ve Kanada'da sadece futbol olarak adlandırılır. Kuralları futboldan tamamen farklıdır. İngiltere ve eski sömürgelerinde oynanan ragbi oyununun bir varyasyonudur. Ragbiden farklı olarak koruyucu kıyafetler ve kask ile oynanır. Amerikan futbolu, dayanıklılık, kuvvet, esneklik, sürat, çabukluk,...
  2. Dantel

Dantel

Dantel yoksulluğu simgeler. Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerin işaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı günler yaşayacağınızı belirtir. Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir.Rüyada dantel evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine...
  3. tığ işi Amerikan servis modelleri

tığ işi Amerikan servis modelleri

tığ işi amerikan servis tığ işi amerikan servisi servis modelleri servisi modelleri rengarenk ne güzeller dimi :D:D eee öre öre artık bunuda örmüş bizi marifetli Türk kadınlarımız:D:D kimin aklına amerikan servis takımlarını örmek gelirki :D:D tabiki biz Türk kadınlarının değilmi :D:D işte size rengarenk tığ işi amerikan servis örnekleri
  4. Cıvıl cıvıl amerikan servisler

Cıvıl cıvıl amerikan servisler

Amerikan servis PVC Amerikan servis örnekleri Yaz geldi. Güneşi görünce içim kıpır kıpır oluyor. Kışın genelde siyah ve kahverengi giyen ben yaz gelince allara morlara bürünüyorum. Evim de cıvıl cıvıl olsun diye araştırma yaparken bu amerikan servislere rastladım. Renkleri canlı, içim açıldı. PVC malzemeden yapılmış bu amerikan servislerin ölçüleri 40 x 29. 4 lü fiyatı 39.90 TL....
  5. Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler

Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler

Amerikan servis modelleri Çocuk amerikan servisler Plastik amerikan servisler bir dönem çokvmodaydı. Hatta hatırlıyorum gazeteler hediye veriyorlardı bu servisleri:) Annemin de gazetelerden alıp koleksiyon yaptığı amerikan servis seti var. Bende o gazetelerin ilginç gazete ilanlarını okurdum:) Ama bu amerikan servisler miniklerimiz için.

Sayfayı Paylaş