gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Damat Bohçası Örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dantel Damat Bohçası Örnekleri damat bohçası örnekleri

Her ne kadar şmidiledrde bohçalar yerini şık sepetlere ve valizlere bırakmış olsada, bohçalar hala vazgeçilmezlerimiz arasında. Sevgili Melek'ler, biz de bu sayfamızda sizler için ve çeyiz hazırlıkları yapanlar için dantel damat bohçası örnekleri sunmak istedik.

Dantel Damat Bohçası Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Damat Bohçası Örneği

Dantel Damat Bohçası Örneği

damat bohçası örnekleri dantel damat bohçaları dantel bohçası bohçaları
  2. Damat Bohçası Modelleri

Damat Bohçası Modelleri

Damat Bohçası Modelleri arıyorum ben acilen bir bohça örneği bulmam şart umarım yardımcı olursunuz :)
  3. Damat Bohçası Havlu Kenarı

Damat Bohçası Havlu Kenarı

Damat Bohçası Havlu Kenarı modelleri istiyorum sizden bacılarım yalnız yeni modeller olursa çok sevinirim :)
  4. Damat Bohçası Nasıl Süslenir

Damat Bohçası Nasıl Süslenir

Kızlar düğünüm yaza inş ama bir de şu bohça işleri falan var.Biz de damat bohçası yapacakmışız annem öyle diyor. Peki nasıl süslenecek bu bohça bari biraz bilgim olsun da annem gülmesin bana :D
  5. Damat Bohçası Nasıl Hazırlanır?

Damat Bohçası Nasıl Hazırlanır?

damat bohçası, damat bohçasına neler konulur, damat bohçası hazırlama Sevgili melekler, yurdumuzun her yöresinin kendine has gelenek ve görenekleri farklılıklar gösterse de yurt genelinde uygulanan bazı adetler süregelmektedir. Bunlardan biri olan damat bohçası, evlilik öncesi kız tarafının damada hazırladığı hediyelerin yer aldığı bohçadır. Peki bu bohçada neler bulunur? Damat bohçasına...

Sayfayı Paylaş