gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dantel grüntüsü her yerde

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dantel dekorasyon örnekleri Dantel görüntülü objeler
    Dantel modası kalmadığı için çeyizimdeki uç dantel örneklerini evime almadım. Hiç bir dantel örtüyü almadım daha doğrusu. Ama bu dantel o kadar yayılmış ki dantel görüntülü dekorasyon moda oldu.

Dantel grüntüsü her yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhanet Her Yerde

İhanet Her Yerde

İhanet... Üzerinde düşünmeye korktuğumuz kelime. Bir o kadar da hamurumuzda olan aslında. Daha da ötesi; yaşamın varlığında olduğunu inkar ederek anlamını ortaya koyarken bile ihanet ettiğimiz kelime... İçine doğru yerden dalmayı başarırsak, kendimizle yüzleşeceğimizden korktuğumuz kelime aslında. Hele de ortaya çıkan yüzdeki içeriği açık açık taşıyamazsak, 'bilmenin ezikliğinde...
  2. her yer kalp

her yer kalp

bakalım beyenicekmisiniz yorumlarınızı bekliyorum
  3. fatmagül her yerde :)

fatmagül her yerde :)

BİR ROMAN BU KADAR GÜZEL ANLAŞILIR! Fatmagül Her Yerde... Bir büfenin camına ‘’Fatmagül’e tecavüz etmeden önce üzerine dökülen içki geldi’’ ilanı asıldı. Geçtiğimiz günlerde de tartışmalı dizinin "Koş Fatmagül Koş" adıyla hazırlanan oyunu yapıldı. alıntıdır.
  4. Her doğru her yerde söylenirmi?

Her doğru her yerde söylenirmi?

Yalancılık ne kadar kötüyse, doğruluk da o kadar iyi, güzel ve faziletlidir. Peygamber efendimize olgunluğun alameti sorulduğunda (Doğru konuşmak ve doğrulukla iş yapmaktır) buyurdu. (İmam-ı Gazali) Sadakat [doğruluk] hakkında İslam âlimleri buyuruyorlar ki: (En güzel amel doğruluk, en çirkini de yalancılıktır.) (Dünyada doğru insan görmedim diyen; eğer kendisi doğru olsaydı, doğru olanları...

Sayfayı Paylaş