gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Dantel Masa Örtüsü Örneği

Konu, 'Masa Fiskos Modelleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

dantel masa örtüsü örnekleri masa örtüsü örnekleri örneği dantel örtüleri örtü [​IMG]

Dantel Masa Örtüsü Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Çeyiz hazırlayan genç kızlar yada elişi meraklı bayanlar için çok şık dantel bordürlü masa örtüsü modelini paylaşıyorum Çiçekli masa örtünüzü dantel şıklığı ve zarafetiyle bütünleştirin. Modelde çiçekli masa örtüsü ile kombin oluşturacak şekilde bir renk uygulanmış. Sizde kendi örtünüzle uyum sağlayacak bir renk dantel seçebilirsiniz. Kolaylıkla yapılabilecek şık bir örtü
  2. Yeni dantel masa örtüsü modelleri

Yeni dantel masa örtüsü modelleri

yeni dantel masa örtüsü modelleri, örnekleri, örneği, çeşitleri, en yeni modelleri burada arkadaşlar. Dantel masa örtüsü modeli arayanlar, işte size yılın en yeni ve en şık dantel masa örtüsü modelleri Melek'lerim!
  3. fiskos masa örtüsü örnekleri

fiskos masa örtüsü örnekleri

Fiskos örnekleri arıyorum kızlar. Değişik modeller var ise bana gönderin nolur. Değişik ve en güzel fiskos örneklerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  4. 2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

Yeni Dantel Masa Örtüsü modelleri Dantel Masa Örtüsü Örnekleri 2012 Danteller çeyiz sandıklarının bir numaralı eserleridir melekler :) Tüm anneler kızlarının çeyizine en az 2-3 takım dantel örüp koyarlar. Tabi dantel örneklerinde ağırlığı masa örtüleri çeker. Çeşit çeşit motiflerle binbir emekle örülen masa örtüleri fazla olmasa da gelenek halinde hala çeyizleri süslüyor. Biz de dantel seven...

Sayfayı Paylaş