gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dantel mutfak önlüğü modelleri

Konu, 'Mutfak Takımı Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mutfak önlükleri modelleri mutfak önlüğü modelleri dantel önlüğü önlük modeli aman bunu kim örüpde kullanır demeyin ben şahsen ne örebilirim :D:D hadi diyelim ki annem ördü kullanamam da kıymam hadi ben kıydım annemde bana kıyar:haha: ama işte çeyiz sandığımızda ne kadar çok böyle zahmetli iş olursa o kadar çok hamarat kız sıfatına gireriz :D:D
    işte size çok hoş dantel mutfak önlüğü örnekleri

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dantel mutfak önlüğü modelleri
    güzellermiş ama yapmak cesaret ister heralde :D

3. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden yapılırdı kimse gözünde büyütmezdi üşenmeden örerdi şimdiki gençlik üşengeç ne örerim nede kullanırım derler güzel önlükler üşenmeden örmeler :)

4. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş emeğine ellerine sağlık

dantel mutfak önlüğü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dantel mutfak peçete modeli

dantel mutfak peçete modeli

mutfak peçete modelleri mutfak peçetesi modelleri peçete dantel örnekleri dantel örnekleri peçetesi takımı çok amaçlı çift yönlü kullaanılabilen şık dantel mutfak peçete modeli :) dantel örme hevesliler hadin garii gelin örün :D
  2. dantel mutfak perdesi modeli

dantel mutfak perdesi modeli

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri dantel perdesi dantel perde 2009 dantelden mutfağınız için değişik ve hoş bir perde modeli ör ör bütmez ki :D:D ne güzel morel verdim dimi örmeye kalkan hanımlara :D:D
  3. Şirin Mutfak Önlükleri

Şirin Mutfak Önlükleri

mutfak önlükleri mutfak önlüğü şirin önlükleri Ev hanımlarının günlük yaşantılarında en çok ihtiyaç duydukları modellerden birisi olan mutfak önlükleri firmalarının üretmiş oldukları şık ve şirin tarzları ile sizlerle buluşuyorlar.. Çalışma zamanında bile şıklığından ödün vermek istemeyenler bu önlüklere bir göz atabilirler.. Bunların arkasıda olsun ben bunları dışarıda bile giyerim ayol...
  4. Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri

Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri

Yeni Sezon Dantel Mutfak Takımı Modelleri- Mutfaklar biz hanımların en çok zamanını geçirdiği alanlardandır. Bu alan tabii ki bizim zevklerimize isteklerimize göre şekillenecektir. Mutfak dekorasyonunu güzelleştirmek için çok çeşitli şeylere başvururuz. Renkler aksesuarlar örgü işler bunlardan bazılarıdır ki özellikle el işi örgüler daha çok mutfaklarımızı süslemektedir. Mutfak masalarında şık...

Sayfayı Paylaş