gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri arıyorum ben hem şık olsun, biraz da basit olsun üremesi yani işlemesi akıcı ve kolay olsun lütfen :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dantel mutfak perdesi modeli

dantel mutfak perdesi modeli

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri dantel perdesi dantel perde 2009 dantelden mutfağınız için değişik ve hoş bir perde modeli ör ör bütmez ki :D:D ne güzel morel verdim dimi örmeye kalkan hanımlara :D:D
  2. Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

dantel mutfak perdeleri kumaş mutfak takımları anlatımlı takımı Mutfak keyfinizi şık bir perde ile tamamlayın.. Malzeme: 180 cm enden 1.70 m üzüm motifli kumaş. 9 m halkalı bant, yaklaşık 21 m ip, 2 cm enden 1.10 m Amerikan fermuar!. 108x 5 x 2 cm çıta, ipleri götürmek için 5halkalı vida, 108 cm uzunluğunda ve1 cm çapında çubuk, uygun renklerde dikiş ipliği, 100 g beyaz elişi...
  3. Dantel Mutfak Perdesi (Açıklamalı)

Dantel Mutfak Perdesi (Açıklamalı)

dantel mutfak perdesi dantel mutfak perdeleri İçinizde aman bunların modası çoktan geçti diyenleri duyar gibiyim.Ama inanın bana ne dantellerin,nede el işi göz nuru örtülerin asla modası geçmez.Özellikle çeyiz hazırlığında olan yada dantel meraklısı bayanlar için çok şık dantel mutfak perdesi modelini ayrıca modelin yapılışı bilgilerini sizlerle paylışıyorum Malzeme: 180 cm enden 1.70 m üzüm...
  4. Dantel Mutfak Perdesi Yapılışı

Dantel Mutfak Perdesi Yapılışı

dantel, örgüden mutfak perdesi, modeli, nasıl yapılır, yapılışı burada bulabilirsiniz Daha çok mutfak pencerelerinde kullanabileceğiniz örülmesi kolay ve şık bir örgü perde modeli sunuyoruz. Model resimlerinden de yararlanarak vereceğimiz anlatım ile zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Perdenin Örülmesi: Perdemiz, istediğiniz genişliğe göre üç yada beş dilim örüp birleştirerek tamamlanıyor....
  5. Yeni Dantel Mutfak Perdesi Örneği modelleri

Yeni Dantel Mutfak Perdesi Örneği modelleri

Dantel Mutfak Perdesi Örneği Dantel Mutfak Perdeleri Çeyiz sandığında dantel mutfak takımı arasında bir de dantel mutfak perdesi olsun isteyenler, işte size dantel mutfak perdesi modelleri diyor ve birbirinden şık örneklerle sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş