gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dantel Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dantel Nasıl Yapılır ? Selam kızlar bakıyorum bakıyorum bir türlü kafa veremiyorum acaba bu danteller nasıl yapılır :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bildiklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazın dantellerimden bazılarını kolalamam lazım :S
  2. Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Yapılışı Dantel Nasıl Yapılır Anlatım Yeni nesil pek meraklısı olmasada dantel işleri bizim anenelerimizden kalan değerli adetlerimizden biridir. Gerçekten de bir sanat eseri olan dantel örgü modellerini yapmakta ustalık ister Melek'lerim. Biz de bu yazımızda dantel yapımı hakkında ki bilgileri konu almak istedik:) Dantel Yapılışı Dantel ince ve daha fazla emek istiyen bir uğraştır...
  3. Yara kültürü nasıl yapılır ?

Yara kültürü nasıl yapılır ?

yara kültürü nasıl alınır,yara kültürü nasıl yapılır,yara kültürü nasıl ekilir Bakterili yara enfeksiyonunu belirlemek, bakterinin varlığını saptamak, ayrıca antibiyotik duyarlılık testleri için bakterilerin çoğaltılması ve izolasyonu için bu test yapılmalıdır. Bu test, doktorunuz yaranızın bir mikroorganizma tarafından enfekte olduğundan şüphelenirse ve bazen de bir enfeksiyon...
  4. Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüden lastik nasıl yapılır?

Örgüye yeni başlayan hanımlar kazak lastiği nasıl yapılır ,en kolay örgü lastiği modelleri meleklermekanı.com da.Örgü lastiğinin yapılışı çok kolay olmakla beraber,lastiği yapmaya başladıktan sonrada örgüye eliniz daha yatkın olucak harika örgüler öreceksiniz.Örgü lastiği mutlaka her örgüde kullanılan bir teknik.Kol lastiği,kazak lastiği,yaka lastiği vs.Bu tekniği öğrendikten sonra gerisi siz...
  5. Evde nihale nasıl yapılır?

Evde nihale nasıl yapılır?

Evet sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Mutfakların vazgeçilmez ögesi olan nihale yapımı hakkında sizlere fikirler vereceğiz. Hepimizin evinde fazla dan düğmeler,ahşap mandalla,çöpe bastığınız plastik kapaklar mevcut.Bu parçaları şık bir nihaleye dönüştürmeye ne dersiniz.Yapımı oldukça kolay ve pratik olan bu nihaleleri mutfağınızda rahatlıkla...

Sayfayı Paylaş