gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dantelden Sandalyeler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Biraz abartmışlar sanki :D:D [​IMG]

Dantelden Sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel

Dantel

Dantel yoksulluğu simgeler. Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerin işaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı günler yaşayacağınızı belirtir. Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir.Rüyada dantel evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine...
  2. Lambalı sandalye

Lambalı sandalye

Yine çok işe yarar ve ilginç bir tasarım melişlerim.Sandalyemiz lambasıyla beraber :)
  3. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  4. tekerlekli sandalye

tekerlekli sandalye

10000 kapak tekerlekli sandalye ben sınıf öğretmeniyim.okulumda kapak toplama kampanyası başlattım.başlangıçta 10000 kapağa bir akülü sandalye deniyordu,şimdi 250 kg deniyor nette.ben de 15000 e yakın kapağımız var kesin 1 sandalye kazandık diyerek verebileceğimiz özürlüyü bulmak için çevremizdeki sakatların tek tek evlerine gittim,öğlen yemek yemedim onları ziyaret ettim.sonunda kapakları...

Sayfayı Paylaş