gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Dar elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

dan dar elbiseler dar elbise [​IMG]

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok anacım ben bunu giyersem beni öldürüler

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben bunları giyemem be hacı be :D:D

emeğine sağlık

Dar elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Darı

Darı

Malın sebepsiz israfına ve darlığa, Bazen sevince delalet eder.Rüyada darı görmek, beklenen para, kısmet gibi şeylerin umulandan az olacağına işaret eder.Dari malla tabir olunur. Rüyasinda dari ektigini gören, yeni atilimlara girerek para kazanir. Dari satin aldigini görmek, kazançli bazi tesebbüslerde bulunmaya, dari ekmegi ye-mek bir zengin is adami ile ortaklik kurmaya delalet eder. Bir...
  2. 2009'un dar elbiseleri

2009'un dar elbiseleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2009 İlkbahar Defileleri: Max Azria’dan Dar Elbiseler

2009 İlkbahar Defileleri: Max Azria’dan Dar Elbiseler

degrade elbise çocuk defileleri Max Azria, 2009 İlkbahar sezonunda dar elbise modelleri ile yine çok konuşulacak. Hervé Léger‘i anlatmak için şu tanım yeter: dar bandaj elbiseler. Markanın vücudu ikinci bir deri gibi saran bu alameti farikası, Victoria Beckham, Kate Bosworth ve Keira Knightly gibi ünlüler tarafından popüler hale getirildi. Elbiselerle oturmak ise, benim diyenin kolay kolay...
  4. Dar Mini Elbiseler

Dar Mini Elbiseler

dar mini elbiseler dar mini abiyeler abiyeler elbise elbise modelleri Melekitoşlarım bayanlar abiye ve dar elbiseler her zaman seksi her zaman şık ve her zaman gözalıcı. Bu yazda dar elbiseler çok seksi geçecek bizden söylemesi :tik:
  5. Korseler ve Dar Elbiseler Selülit Sebebi!

Korseler ve Dar Elbiseler Selülit Sebebi!

selülitin sebebi selülit neden olur Sevgili melekler, korseler ve dar elbiseler selülit oluşumuna sebep oluyor. Memorial Hizmet Hastanesi Dermatoloji Bölümü'nden Uz. Dr. Hande Ulusal'ın, selülitle ilgili bilinmesi gerekenleri aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz... Sadece estetik görünümü değil sağlığı da olumsuz etkiliyor Selülit, cilt ve cilt altı dokulardaki kan ve lenfatik...

Sayfayı Paylaş