gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dar ayakkabı nasıl açılır, dar ayakkabı nasıl genişler, dar ayakkabı nasıl genişletilir
    Sevgili melekler, ayakkabı mağazasından o an dar gelip gelmediğine iyice dikkat etmediğiniz bayıldığınız ayakkabınız eve gelince sıkmaya mı başladı? Eee, öncelikle dikkat etmeniz gereken daha almadan rahat olup olmadığıydı. Artık iş işten geçti ama yine de dar ayakkabılarınızı genişletebilmek için bazı yöntemler de mevcut :)

dar-ayakkabi.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim i aykkabım vardı yeni aldım ama da geldi hiç giyemedim bende ayakkabıyı zeytin yağı ile yağlaıdm sonra içine gazete kağıtlarını sıkıştırdım 2 gün balkonda güneşte beklettim ve şimdi rahatlıkla giyebiliyorum :) bude benim usulum hahahah

Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşam dar bir ayakkabı.....

Yaşam dar bir ayakkabı.....

dar ayakkabı nasıl açılır ayakkabım sıkıyor ayakkabım sıkıyor ne yapmalıyım dar gelen ayakkabı nasıl açılır gelen genişletilir DAR AYAKKABI.. O bayram bana ayakkabı almaya karar verdiler. Hazır ayakkabı satan mağaza yoktu şehirde. Tek ayakkabı yapan dükkânında ayakkabıcı çıplak ayağımı bir kartonun üzerine koydu, iyice basmamı söyledikten sonra ağzındaki kurşun kalemi eline alıp...
  2. Dar Ayakkabı Giymeyin!

Dar Ayakkabı Giymeyin!

Dar ayakkabı, dar ayakkabının zararları, olumsuz yönleri hakkında etaylı bilgi alalım arkadaşlar. Dar ayakkabı ayaklarda nasır oluşumuna neden oluyormış melekler bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir sağlık sorunu oluyor. Uzmanlar, özellikle çok fazla dar ayakkabı giymekten nasır oluşumunun arttığına dikkat çekiyor. Özellikle parmağın üst kısmında meydana gelen sürtünme derinin...
  3. Dar Gelen Ayakkabılar Nasıl Genişletilir?

Dar Gelen Ayakkabılar Nasıl Genişletilir?

dar ayakkabı nasıl genişler, dar ayakkabı nasıl genişletilir, dar ayakkabı genişletme Sevgili melekler, kimi zaman çok beğendiğimiz için azıcık sıkıyor olsa da ayakkabı satın alabiliriz. Ya da kilo alırız, ayaklarımız şişer sıklıkla ve ayakkabılarımız dar gelmeye başlar, ama bir türlü vazgeçöemeyiz de. O zaman ne yapacağız? Aşağıdaki önerileri uygulayacağız... Evde yürüyün En kolay ve...
  4. Dar Ayakkabım İçin Ne Yapabilirim?

Dar Ayakkabım İçin Ne Yapabilirim?

dar ayakkabı, dar ayakkabı için çözüm, dar ayakkabı nasıl açılır Sevgili melekler, ayakkabı konusunda bir türlü doymayan kadınların bir başka kabusları da bayıla bayıla aldıkları ayakkabıların çeşitli nedenlerle ayaklarını sıkmasıdır. Bu ayakkabı tutkusu öyle birşey ki, biraz sıksa da bazen çok beğenilen bir ayakkabıyı bile satın aldırabiliyor. İşte bu durumlarda, eğer dar bir çift...
  5. Dar Ayakkabı Nasıl Açılır?

Dar Ayakkabı Nasıl Açılır?

Severek aldığınız ayakkabınız daha ilk giymede ayağınızı sıkıyorsa bu yöntemlerle ile sıkan ayakkabılarınızı genişletebilirsiniz.Eğer çok aşık olduğunuz ve size uygun numarası olmadığı için bir küçük numara olanı aldığınız bir ayakkabınız varsa, önerilerimiz çok işinize yarayacak..Hazır konu ayakkabıdan açılmışken sevgili bayanlar 2016 ilkbahar yaz ayakkabı trendini gördünüz mü ?...

Sayfayı Paylaş