gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

dar gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

dar gelinlik modelleri dar gelinlik Evet arkadaşlar bunlar dar gelinlik modelleri bence gelinlik oldukça şık ve gözalıcı görünüyor... ben böyle bir gelinlik giyemedim ama peki siz evlenseniz böyle bir gelinlik modelini tercih edermiydiniz

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlık canım güzel gelinlikler ama bana göre gelinlik dediğin kabarık olmalı :)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayir canim,gelinlik biraz kabarik olmali,gelin oldugumuz anlasilsin.

dar gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 dar gelinlik modelleri

2010 dar gelinlik modelleri

dar gelinlikler 2010 dar gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010 Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben şahsen gelinliğin çok dar olmaması taraftarıyım.Dar bir gelinlik giymek için öncelikle fiziğinizin kusursuz olması gerekiyor vede hareketlerinizin kısıtlı çünkü çok fazla rahat edilecek bir model seçimi değil..Heleki bizim Türk kültürümüzde gelinlerin hep pistten inmediği bir düğün...
  2. Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Bu tip gelinlikler, vücut hatlarını belirgin bir şekilde ortaya çıkartır. Zayıf, uzun ve orantılı vücutlar için önerilebilir. Minyon, kalın, kısa belli veya ters armut şeklinde bir vücut yapınız varsa size tavsiye edilmez.
  3. Dar ve değişik Gelinlik Modelleri

Dar ve değişik Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri melekler mekanı gelinlik Evlenecek melekler gelinlik modeli arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz...Buyrun size birbirinden değişik ve şık gelinlik modelleri :tik:
  4. Dar değişik ilginç ve küpürlü Gelinlik Modelleri

Dar değişik ilginç ve küpürlü Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri gelinlik modelleri 2012 Genç kızların hayallerini süsleyecek kadar sade ve hoş modellerle göz kamaştırıyor.İşte sizlere 2011 yılında gelin olacak meleklerimize çok şık gelinlik modelleri..

Sayfayı Paylaş