gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Dar geliyor hayallerim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dar geliyor hayallerim bana,
    Çoğu kez şaşıyorum aklıma,
    Anlattığımda ise bir dostuma,
    Bol geliyor hayallerim ona.
    Üç buçuk kuruşluk düşüncelere,
    Geçit yok benim beynimde.
    Söylüyorum yanıma gelen herkese,
    Değmez boşa zaman kaybetmeye.
    Yüz kuruşu yüz kere düşünmek de niye?
    Değersiz olana değer versen de,
    Kıymet kazanmaz kendini harap etme,
    Ölçülür kıymetin değer verdiklerinle…
    Dar geliyor hayallerim bana,
    Çoğu kez şaşıyorum aklıma,
    Anlattığımda ise bir dostuma,
    Bol geliyor hayallerim ona...

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dar geliyor hayallerim...
    paylaşım icin teşekkürler canım ellerine sağlık
    imzanda harika olmuş :kiss:

Dar geliyor hayallerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Darı

Darı

Malın sebepsiz israfına ve darlığa, Bazen sevince delalet eder.Rüyada darı görmek, beklenen para, kısmet gibi şeylerin umulandan az olacağına işaret eder.Dari malla tabir olunur. Rüyasinda dari ektigini gören, yeni atilimlara girerek para kazanir. Dari satin aldigini görmek, kazançli bazi tesebbüslerde bulunmaya, dari ekmegi ye-mek bir zengin is adami ile ortaklik kurmaya delalet eder. Bir...
  3. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  4. Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın

Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın

Duvar askı dekorasyonu küçük oda çözümleri Eşyanız çokta gardroplara sığmıyorsa ya da odanız dar da gardrobunuz küçükse sizde fazla eşyaalrınızı duvar askı dekorasyonunu uygulayarak yer bulabilirsiniz. Duvar dekorasyonu içinde iyi bir fikir olacaktır.
  5. Şafak Sezer Dar Gelirli Dizisiyle Geliyor!

Şafak Sezer Dar Gelirli Dizisiyle Geliyor!

dar gelirli dizisi, şafak sezer dar gelirli dizisi, şafak sezerin yeni dizisi Sevgili melekler, ünlü komedyen Şafak Sezer, yepyeni bir dizi için kolları sıvadı. Dizi için FOX, ATV ve Show TV’yle görüşmeler sürüyor. Yayınlanacağı kanalın önümüzdeki günlerde belli olacağı "Dar Gelirli" adlı dizisinde Sivaslı Kangal ailesinin babası Yusuf Kangal’ı canlandıracak olan Şafak Sezer, yeni...

Sayfayı Paylaş