gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dava

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.Rüyada dava, mahkeme çevre ve yuva ile ilgili sorunlara işaret eder.Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.

dava konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PaRiS HiLToNdAn'çok sıcak dava'

PaRiS HiLToNdAn'çok sıcak dava'

Paris Hilton,kendi fotoğraflarını tebrik kartlarında kullnan Hallmark Cards İnc. adlı şirkete dava açtı.2.49 dolara satılan tebrik kartının kapak yüzünde bir garson olrak tasvir edilen Paris Hilton, müşterisine uzattığı elindeki tabak için,*O çok sıcak* diyor görüntüsünün kendisinden izin alınmadan kullanıldığını belirten Paris Hilton,mahkemeye*O çok sıcak-That's Hot*ifadesinin de kendi adına...
  2. uzayan dava

uzayan dava

ünlü manken Deniz Akkaya ve Mehmet Yıldırım arasındaki dava uzadıda uzadı bakalım son durumlar ne olacak........ MAHKEMEYE POLİS ZORUYLA GİDECEKLER! DENİZ AKKAYA'YLA İTO ESKİ BAŞKANI ARASINDAKİ DAVA YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ .. Manken Deniz Akkaya ile İTO eski Başkanı Mehmet Yıldırım’ı karşı karşıya getiren dava 7’nci yılına girdi. Akkaya, 2002 yılının nisan ayında “Bir işadamı bana 1 haftalık...
  3. Medyapım'a dava

Medyapım'a dava

adını feriya koydum oyuncuları Medyapım a dava açılmış sebebi ise meleklerim Yesil Kiraz isimli eserden calinti oldugu iddiasiyla ben çok şaşırdım bakın habere.. Geçen akşam Rahşan Gülşen öyle bir iddia ortaya attı ki, Twitter karıştı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Gülten Dayıoğlu'nun “Adını Feriha Koydum” adlı diziye dava açtığını ileri süren Gülşan sonrasında Medyapım'ın durumdan...
  4. Boşanma dava dilekçesi örneği

Boşanma dava dilekçesi örneği

boşanma davası dilekçe örneği boşanma dilekçesi örneği avukatsız avukatsız dilekçesi davası Ne yazık ki, günümüz de bir çok evliliğin sonu kısa sürede boşanma ile sonuç buluyor. Elbette ki, hiç kimse boşanmak için evlenmez ama her yıl hızla artan boaşnma davlaarına bakarsak şayet, anlaşmazlıklar hatsafhada... Sevgili Melek'ler, bu yazımız da gerek sizleri bilgilendirmek adına, gerek ise bu...
  5. Hadise Trendyol'a Dava Açtı!

Hadise Trendyol'a Dava Açtı!

hadise ha berleri, hadise trendyol, trendyol hadise Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Hadise, reklamlarında oynadığı Trendyol'a dava açtı. Trendyol’un sahibi DSM Grup’a reklam ve fotoğraf çekimlerinden alacağı 250 bin euro’nun tahsili için dava açan Hadise, anlaştıklaı 500 bin euro ücretin yarısının ödenmediğiniz iddia ederek mahkemeye başvurdu. Hadise, şirketin aralarındaki sözleşmeyi...

Sayfayı Paylaş